Počas nasledujúceho týždňa môžeme v meste pod Urpínom očakávať premenlivé počasie. Pršať bude v pondelok, no najmä cez víkend. Obloha sa vyjasní počas utorka a stredy, kedy si užijeme slnečné lúče. 

Pondelok (16. 11.) otvorí týždeň v znamení prevažne zamračenej oblohy, z ktorej bude pršať najmä v prvej polovici dňa. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Z ranných 5 až 3 sa cez deň oteplí len na 7 až 9 stupňov Celzia.

Utorok (17. 11.) bude slnečným sviatočným dňom so zrána veľkou, počas dňa len malou oblačnosťou. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa z ranných 2 až 0 cez deň vyšplhá na 8 až 10 °C.

Streda (18. 11.) prinesie veľa slnečných lúčov. Obloha bude počas celého dňa prevažne jasná a bez zrážok. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od ranných 2 až 0 do najvyšších denných 9 až 11 stupňov Celzia.

Štvrtok (19. 11.) sa bude niesť v znamení návratu oblačnosti. Obloha bude prevažne zamračená a vo večerných hodinách môžeme očakávať aj prehánky. Popoludní by mal fúkať aj silnejší nárazový vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 2 až 8 °C.

Piatok (20. 11.) bude daždivý. Úhrn zrážok s prevažne zamračenej oblohy môžeme očakávať počas celého dňa. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 3 až 6 stupňov Celzia.

Sobota (21. 11.) bude víkendovým dňom so zamračenou oblohou. Pršať by podľa meteorologických modulov malo po väčšinu dňa. Z ranných 2 až 0 sa cez deň oteplí len na 6 až 8 °C.

Nedeľa (22. 11.) zakončí týždeň v znamení prevažne polojasnej oblohy bez úhrnu zrážok. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od ranných 1 až -1 do najvyšších denných 5 až 7 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.