Prvý novembrový týždeň sa bude v Banskej Bystrici a okolí niesť v znamení prevažne zamračenej oblohy. Pršať by podľa meteorologických modulov malo počas celého týždňa a najvyššie denné teploty vzduchu len veľmi zriedka prekročia hranicu 10 stupňov Celzia.

Pondelok (4. 11.) otvorí týždeň v znamení spočiatku zamračenej, k večeru polojasnej oblohy, z ktorej by malo zapršať najmä v dopoludňajších hodinách. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 10 °C do najvyšších denných 14 stupňov Celzia.

Utorok (5. 11.) prinesie prevažne zamračenú oblohu. Pršať by malo v popoludňajších až večerných hodinách. Najnižšie ranné teploty vzduchu budú na úrovni 7 až 5 °C, zatiaľ čo najvyššie denné teploty sa budú pohybovať od 9 do 11 stupňov Celzia.

Streda (6. 11.) bude opäť v znamení zvýšenej oblačnosti. Zo zamračenej oblohy by malo pršať v ranných až dopoludňajších hodinách. Ranné teploty vzduchu budú na úrovni 10 až 8 °C a počas dňa sa vzduch ochladí na 7 až 5 stupňov Celzia.

Štvrtok (7. 11.) bude tak ako aj predošlé dni zamračený a zapršať môže kedykoľvek počas dňa. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 6 až 4 °C do najvyšších denných 8 až 10 stupňov Celzia.

Piatok (8. 11.) zakončí pracovný týždeň v znamení zamračenej oblohy. Dážď môžeme očakávať najmä v podvečerných až večerných hodinách. Najnižšie ranné teploty vzduchu budú na úrovni 8 až 6 °C, zatiaľ čo najvyššie denné teploty vzduchu sa budú pohybovať od 10 do 12 stupňov Celzia.

Sobota (9. 11.) bude taktiež so zvýšenou oblačnosťou a očakávať môžeme aj dopoludňajšie dažďové prehánky. Teploty vzduchu sa budú ráno aj počas dňa pohybovať od 8 do 10 °C, zatiaľ čo večer klesnú na 4 až 2 stupne Celzia.

Nedeľa (10. 11.) zakončí týždeň v znamení jasnej až polojasnej oblohy, z ktorej by zapršať nemalo. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 0 °C do najvyšších denných 8 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.