Ranné hmly, veľké výkyvy teplôt, ale aj zamračená obloha patria k jeseni, ktorá pomaly začína farbiť lístie stromov aj v našom meste.

pocasie banska bystrica kopa

Pondelok (13.10.) bude polooblačno, popoludní prevažne oblačno ale bez zrážok. Teplota vzduchu bude v rozmedzí od ranných 14 do popoludňajších 21 stupňov.

Utorok (14.10.) má byť najmä dopoludnia a neskôr krátko popoludní obloha zamračená, pričom práve okolo 13-tej hodiny počítajú predpovedné moduly s menším rizikom dažďa. Teplota vzduchu stúpne na 19 stupňov Celzia.

Streda (15.10.) bude obloha prevažne zamračená, bez dažďa a teploty stúpnu nanajvýš na 18 stupňov Celzia.

Štvrtok (16.10.) prinesie ešte viac oblačnosti, z ktorej aj zaprší. To však nemusí znamenať, že slnko pomedzi oblaky neprekukne. Najvyššie denné teploty stúpnu k 18-tim stupňom.

Piatok (17.10.) má byť stále prevažne oblačný len s malým rizikom dažďa najmä večer. Priemerná teplota vzduchu bude okolo 16 stupňov Celzia.

Sobota (18.10.) nás podľa predbežnej predpovede privíta ešte zamračenou oblohou, ktorá sa postupne vyjasní. Ráno bude teplota vzduchu okolo osem, popoludní najviac 15 stupňov.

Nedeľa (19.10.) má byť dopoludnia nad Banskou Bystricou obloha zamračená, neskôr prevažne jasná, no teploty vzduchu sa budú pohybovať len okolo 12-tich stupňov Celzia.