Quantcast

Posledný novembrový týždeň sa jeseň postupne zmení na zimu. Od stredy už môžeme dokonca očakávať vytrvalé sneženie, teplota v noci už bude konštantne pod nulou.

Pondelok (27.11.) bude jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 1 do 3 stupňov Celzia. Cez deň dokonca teplota vystúpa až na 5 stupňov Celzia.

Utorok (28.11.) má podobné pekné počasie ako predchádzajúci deň. Najvyššia denná teplota vzduchu bude rovnaká ako v pondelok, a to na 4 až 5 stupňov.

Streda (29.11.) prinesie výraznú zmenu. Celý deň by malo vytrvalo snežiť, miestami môže ísť o dážď so snehom. Pripravme sa na rannú teplotu od mínus 1 až plus 1 stupne Celzia. Teploty vzduchu cez deň budú rovnako v rozmedzí od mínus 1 do 1 stupňa.

Štvrtok (30.11.) sa bude niesť v rovnakom znamení ako streda, snehové zrážky spadnú na územie nášho mesta od rána do piatej hodiny poobednej. Ranná teplota bude od mínus 6 stupňov Celzia do približne múnus štyroch. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do mínus 3 až 0 stupňov.

Piatok (1.12.)  sa mierne vyjasní, bude prevládať polojasná obloha. Teploty budú ráno -6 až -1 stupeň Celzia. Teplota vzduchu cez deň sa vyšplhá približne na úroveň 2 stupňov Celzia.

Sobota (2.12.) bude opäť zasnežená a zatiahnutá. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných -6 až do popoludňajších 2 stupňov Celzia, no sobota bude celá v znamení snehu a dažďu so snehom.

Nedeľa (3.12.) bude rovnako ako v sobotu takmer celý deň snežiť. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranného -5 stupňov až do popoludňajších 2 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.