Pravá zima aj so snehom by do Banskej Bystrice mohla prísť až v závere januára. Tretí týždeň budú teploty stále vysoko nad nulou.

krizna zasnezenaPondelok (13.1.) bude ešte ráno veterný, chladný a mrazivý. Po ôsmej ráno ale začne teplota stúpať až na popoludňajších plus 5 stupňov Celzia. Bude polooblačno a bez zrážok.

Utorok (14.1.) má byť prevažne oblačný, popoludní sa môže slabšie rozpršať. Teplota vzduchu bude ráno okolo nuly, popoludní najviac okolo plus 4 stupne Celzia.

Streda (15.1.) by mala byť opäť zamračeným dňom s teplotou vzduchu v rozmedzí od -1 do +4 stupne Celzia. Slabšie dažďové zrážky prípadne drobné sneženie sa môžu vyskytnúť len dopoludnia.

Štvrtok (16.1.) bude zamračený, ale bez zrážok. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od +1 do +5 stupňov Celzia.

Piatok (17.1.) predbežne prinesie naďalej zamračenú oblohu bez výraznejších zrážok. Teplota vzduchu bude počas celého dňa v rozmedzí od +1 do +3 stupne Celzia.

Sobota (18.1.) by mala byť zamračená, popoludní upršaná, fúkať by mal navyše aj silnejší vietor. Teplomery budú ukazovať od 2 do 4 stupňov Celzia nad nulou.

Nedeľa (19.1.) môže byť mierne teplejšia, ale stále zamračená a s rizikom dažďových zrážok.