Nasledujúci týždeň prinesie skutočne aprílové počasie. Začiatkom týždňa sa môžeme tešiť na príjemné jarné teploty a slnečno, stred týždňa však bude upršaný aj keď pri pomerne vysokých denných teplotách. Koniec týždňa sa bude niesť v znamení výrazného chladenia, kedy denné teploty nevystúpia nad 6 stupňov.

pocasie dazdPondelok (23.3.) začne nový pracovný týždeň dennou teplotou v okolí 12 stupňov Celzia. Počas celého dňa bude polooblačno k večeru oblačnosť úplne ustúpi.

Utorok (24.3.) bude zrána úplne jasný, poobede začne oblačnosti výraznejšie pribúdať. Denná teplota vystúpi na 12 stupňov Celzia.

Streda (25.3.) prinesie zvýšenú oblačnosť avšak pri dennej teplote až 15 stupňov Celzia. K večeru môžeme očakávať aj mierne dažďové prehánky.

Štvrtok (26.3.) bude skoro celý upršaný pri dennej teplote 12 stupňov Celzia. Dážď by mal ustúpiť až vo večerných hodinách.

Piatok (27.3.) oproti štvrtku dážď mierne ustúpi, avšak s menšími prehánkami musíme rátať. Denná teplota ale vystúpi až na 18 stupňov Celzia.

Sobota (28.3.) bude oproti piatku výraznejšie chladnejšia, kedy by mala denná teplota vystúpiť iba na 10 stupňov. Celý deň bude zamračený a očakávať môžeme aj dažďové prehánky.

Nedeľa (29.3.) bude celý deň zamračená a upršaná. Denná teplota vystúpi iba na 6 stupňov Celzia.