Prvý novembrový týždeň nás privíta krásnym jesenným počasím. Príjemné počasie z minulého týždňa sa prenesie aj do toho ďalšieho a slnko spoločne s príjemnými dennými teplotami nám umožnia užívať si jeseň na plno.

Jesen pocasie Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.sk

Pondelok (2.11.) nás privíta klasickými rannými hmlami, ktoré sa doobeda rozplynú. Polooblačný deň s najvyššou dennou teplotou 12 stupňov Celzia bude bez zrážok a pokračovaním príjemného jesenného počasia z minulého týždňa. V noci nás čakajú mrazy keď teplota klesne na -2 stupne Celzia.

Utorok (3.11.) sa oteplí, avšak pribudne oblačnosť. Denná teplota môže vystúpiť na 14 stupňov Celzia, nočná by nemala klesnúť pod bod mrazu.

Streda (4.11.) oblačnosť ubudne a znovu nás čaká prijemný slnečný deň s teplotou v ookolí 12 stupňov Celzia.

Štvrtok (5.11.)  nás znovu čaká krásny jesenný deň plný slnečných lúčov a dennej teploty, ktorá vystúpi až na 14 stupňov Celzia. V noci klesne teplota na na 3 stupne Celzia.

Piatok (6.11.) prinesie najteplejší deň týždňa, teplota vystúpi  na 16 stupňov Celzia. Oblačnosť by mala pribudnúť až v neskorých nočných hodinách, zrážky však neprinesie.

Sobota (7.11.) bude v znamení mierneho ochladenia na 12 stupňov Celzia a zvýšenia oblačnosti. Zrážok sa však obávať určite nemusíme a môžeme si užívať možno posledné teplé a suché jesenné dni.

Nedeľa (8.11.) ukončí týždeň zamračeným dňom s najvyššou dennou teplotou 12 stupňov Celzia. V noci klesne teplota na 4 stupne Celzia.