Počas prvého májového týždňa očakávame veľa oblačných, zamračených dní. Denné teploty vzduchu budú približne na úrovni okolo 15 stupňov Celzia. Zmena najmä čo sa oblačnosti týka, by mala prísť ku koncu týždňa.

pocasie sidlisko oblakyPondelok (2.5.) bude oblačný až zamračený s najvyššou dennou teplotou vzduchu od 19 do 21 stupňov Celzia. Ráno očakávame najnižšiu teplotu vzduchu 11 až 13 stupňov Celzia.

Utorok (3.5.) má mať podobný charakter počasia, aké bolo v pondelok, no s mierne nižšími rannými, ale aj dennými teplotami. Ráno očakávame najnižšiu teplotu 10 až 12 stupňov Celzia, pričom počas dňa sa vzduch ohreje najviac na 17 až 19 stupňov Celzia. Fúkať bude slabý premenlivý vietor. Podvečer musíme počítať aj s možnosťou slabšieho dažďa.

Streda (4.5.) bude v znamení ďalšieho oblačného dňa s najnižšou rannou teplotou vzduchu desať stupňov Celzia. Počas dňa teplota stúpne najviac na sedemnásť stupňov Celzia. Popoludní a podvečer nie sú vylúčené ani slabé dažďové prehánky.

Štvrtok (5.5.) má priniesť opäť zamračenú oblohu. Najnižšia ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo 11 stupňov Celzia, cez deň bude najvyššia teplota vzduchu 15 stupňov Celzia.

Piatok (6.5.) bude z rána polojasný, neskôr očakávame takmer jasnú oblohu. Teplota vzduchu ráno a aj počas dňa má byť podobná štvrtkovým hodnotám, a teda do 15 stupňov Celzia.

Sobota (7.5.) má priniesť polooblačný deň s najvyššou dennou teplotou vzduchu 17 stupňov Celzia. Najnižšia ranná teplota vzduchu má byť približne 9 stupňov Celzia.

Nedeľa (8.5.) má byť z rána polojasná, neskôr však bude oblakov pribúdať. Teploty vzduchu budú opäť v rozmedzí od ranných desať do popoludňajších 17 stupňov Celzia v tieni. Popoludní a podvečer sa môžu vyskytnúť slabé dažďové prehánky.