Quantcast

Tretí novembrový týždeň sa jeseň začne meniť na zimu. Niektoré dni už môžeme dokonca očakávať sneženie, nemali by ste preto už vyčkávať s prezutím pneumatík. V horských oblastiach a nad 400 metrov môžeme očakávať veľa snehových prehánok.

Pondelok (20.11.) bude polojasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -1 do 0 stupňov Celzia. Ani cez deň to ale nebude o nič lepšie, maximálna denná teplota bude približne 3 stupne Celzia. Počas dňa bude fúkať jemný premenlivý vietor.

Utorok (21.11.) má priniesť výrazné snehové zrážky. Počas celého dňa bude fúkať slabý premenlivý vietor. Najvyššia denná teplota vzduchu bude rovnaká ako v pondelok, a to na 2 až 3 stupne.

Streda (22.11.) prinesie opäť množstvo zrážok, viac však dažďových, miestami môže padať dážď so snehom. Pripravme sa na rannú teplotu od mínus 1 až plus 2 stupne Celzia. Teploty vzduchu cez deň budú v rozmedzí od 2 do 6 stupňov.

Štvrtok (23.11.) bude v znamení poobedných zrážok s rannou teplotou mínus 1 stupeň Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 7-9 stupňov.

Piatok (24.11.)  sa vyjasní, bude prevládať polojasná obloha. Teploty budú ráno 3 až 4 stupne Celzia. Teplota vzduchu cez deň sa vyšplhá približne na úroveň od 5 do 7 stupňov Celzia.

Sobota (25.11.) nám pokazí predchádzajúci deň. Teploty vzduchu síce budú v rozmedzí od ranných 3 až do popoludňajších 7 stupňov Celzia, no sobota bude pomerne upršaná.

Nedeľa (26.11.) bude v znamení polojasnej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranného 3 stupňa až do popoludňajších 6 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.