Quantcast

Ani tretí novembrový týždeň nám neprinesie výrazné zmeny v počasí. Znovu má prevládať zamračená obloha a v druhej polovici týždňa budú aj dažďové prehánky. 

Jesen pocasie Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skPondelok (14.11.) má byť spočiatku oblačno, k večeru prevažne jasno. Ráno očakávame najnižšiu teplotu vzduchu v rozmedzí -3 až -5 stupňov Celzia. Počas dňa sa vzduch ohreje najviac na 2 až 4 stupne Celzia. Fúkať bude slabý premenlivý vietor.

Utorok (15.11.) má priniesť spočiatku malú oblačnosť, postupne až zamračenú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu bude totožná s pondelkovými hodnotami, a teda bude do 4 stupne Celzia. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -6 do -8 stupňov Celzia.

Streda (16.11.) prinesie oblačnú až zamračenú oblohu. Doobeda očakávame prehánky vo forme dažďa so snehom, k večeru už len dážď. Ranná teplota vzduchu má byť približne -2 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 3 stupne Celzia.

Štvrtok (17.11.) bude v znamení ďalšieho oblačného dňa. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 2 do popoludňajších 4 stupňov Celzia. Počas dňa nie sú vylúčené ani slabé dažďové prehánky.

Piatok (18.11.) má byť znovu oblačný. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo jedného stupňa Celzia nad nulou. Cez deň teplota vzduchu stúpne najviac na hodnotu okolo 5 stupňov Celzia. V podvečerných hodinách by sme mali počítať aj so slabými dažďovými prehánkami, ktoré pretrvajú aj v noci z piatka na sobotu.

Sobota (19.11.) bude v znamení zamračenej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných päť do popoludňajších sedem stupňov Celzia. Pripraviť by sme sa mali aj na výdatný dážď, a to počas celého dňa.

Nedeľa (20.11.) bude z rána zamračená. Oblačnosť sa však postupne má rozpadať, a tak poobede by mala byť už jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo dvoch stupňov Celzia nad nulou. Počas dňa sa teplota vzduchu ohreje najviac na 6 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.