Quantcast

Upršané víkendové počasie aspoň v úvode nového týždňa vystrieda počasie bez dažďa. Zamračená obloha s dažďom sa k nám však vráti, a to v závere pracovného týždňa možno aj s prvým snehom v uliciach mesta.

pocasie banska bystricaPondelok (7.11.) má byť spočiatku malá oblačnosť, postupne až oblačno. Ráno očakávame najnižšiu teplotu vzduchu v rozmedzí 3 až 5 stupňov Celzia. Počas dňa sa vzduch ohreje najviac na 7 až 9 stupňov Celzia.

Utorok (8.11.) má priniesť jasnú oblohu alebo len malú oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu oproti pondelkovým hodnotám klesne, a to na hodnoty 4 až 6 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -1 do -3 stupne Celzia.

Streda (9.11.) prinesie takmer jasnú oblohu. Malá oblačnosť z rána sa totiž bude postupne rozpadať. Ranná teplota vzduchu má byť približne -2 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 4 stupne Celzia.

Štvrtok (10.11.) bude v znamení oblačnej až zamračenej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných -2 do popoludňajších 3 stupňov Celzia. V podvečerných hodinách nie sú vylúčené ani slabé snehové prehánky.

Piatok (11.11.) má byť opäť oblačný. Ranná, ale aj denná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo jedného stupňa Celzia na nulou. Počas dňa musíme počítať aj so snehovými prehánkami, ktoré pretrvajú aj v noci z piatka na sobotu.

Sobota (12.11.) bude v znamení zamračenej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od rannej nuly do popoludňajších štyroch stupňov Celzia nad bodom mrazu. Cez deň očakávame znovu aj prehánky, tentokrát to bude už skôr dážď so snehom.

Nedeľa (13.11.) bude prevažne zamračená. Ranná teplota vzduchu má byť okolo -3 stupne Celzia. Počas dňa sa teplota vzduchu ohreje najviac na 5 stupňov Celzia. Pripraviť by sme sa mali aj na výdatný dážď, a to počas celého dňa.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.