Štvrtý novembrový týždeň sa bude v Banskej Bystrici niesť v znamení premenlivej oblačnosti. Oproti predchádzajúcim dňom sa ochladí, keď sa maximálne denné teploty vzduchu budú pohybovať okolo úrovne 6 stupňov Celzia. Počítať treba s úhrnom zrážok, pričom v závere týždňa môžeme očakávať aj sneženie.

Pondelok (22. 11.) bude prevažne zamračený, pričom popoludní treba rátať aj s miernym rizikom úhrnu dažďových zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa cez deň vyšplhajú na 6 až 8, v noci klesnú na +1 až -1 °C.

Utorok (23. 11.) prinesie vyjasnenie oblohy, z ktorej počas tohto dňa pršať ani snežiť nebude. Fúkať má opäť len slabý premenlivý vietor. Z najvyšších denných 5 až 7 sa v noci ochladí na -2 až -4 stupne Celzia.

Streda (24. 11.) má byť taktiež slnečná, pričom z prevažne jasnej oblohy pršať ani snežiť nebude. Teploty vzduchu z denných 4 až 6 v noci klesnú na -2 až -4 °C.

Štvrtok (25. 11.) sa bude niesť v duchu návratu veľkej oblačnosti, z ktorej by však úhrn zrážok predbežne podľa meteorologických modulov prameniť nemal. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od denných 4 až 6 do nočných +2 až 0 stupňov Celzia.

Piatok (26. 11.) prinesie prevažne zamračenú oblohu. V popoludňajších až večerných hodinách môžeme očakávať aj dážď so snehom. Z najvyšších denných 5 až 7 sa v noci ochladí na +2 až 0 °C.

Sobota (27. 11.) má byť víkendovým dňom s veľkou oblačnosťou. Vo večerných až nočných hodinách môžeme očakávať najmä sneženie, ale aj dážď. Teploty vzduchu cez deň dosiahnu 4 až 6, v noci klesnú na +2 až 0 stupňov Celzia.

Nedeľa (28. 11.) zakončí týždeň v znamení pretrvávajúcej veľkej oblačnosti. Z nej má predbežne od skorých ranných až do popoludňajších hodín prameniť sneženie, ktoré má sprevádzať aj dážď. Z maximálnych denných 3 až 5 sa v noci ochladí na -2 až -4 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.