Aj počas nasledujúcich dní nás ešte čakajú letné teploty, lenže noci už budú čoraz chladnejšie a jeseň sa naplno začne hlásiť o slovo. Výraznejšie ochladenie pocítime cez víkend.

Pondelok (17.9.) bude v Banskej Bystrici spočiatku oblačný, neskôr už bude prevládať prevažne jasná obloha. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných 4 do popoludňajších 24 stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (18.9.) prinesie prevažne jasnú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 24 až 26 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 12 do 15 stupňov Celzia.

Streda (19.9.) bude slnečná a jasná. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 14 až do popoludňajších 27 stupňov.

Štvrtok (20.9.) prinesie mnoho oblačnosti. Teplota vzduchu cez deň siahne až ku 27 stupňom Celzia, ráno pôjdeme do práce približne pri 16 stupňoch Celzia.

Piatok (21.9.) má priniesť takmer jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo 15 stupňov a najvyššia denná teplota vystúpi na 25 stupňov Celzia.

Sobota (22.9.) má byť už oblačná a s hrozbou dažďových prehánok najmä ráno. Najvyššia denná teplota vzduchu má byť približne na úrovni do 19 stupňov Celzia. Nočné minimá klesnú aj pod 10 stupňov.

Nedeľa (23.9.) bude ešte ráno oblačná, neskôr už v znamení jasnej oblohy. Teploty vzduchu budú od ranných 9 až do popoludňajších 20 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.