Nasledujúci týždeň prinesie mierne ochladenie a konečne aj sneh. Koniec januára bude teda vyzerať tak, ako mal vyzerať celý tento mesiac.

nocna Bystrica snehPondelok (26.1.) denná teplota vystúpi najviac na 1 stupeň Celzia. Napriek zvýšenej oblačnosti, sneženie ani dážď očakávať nemusíme.

Utorok (27.1.) sa ochladí oproti pondelku o dva stupne, zvýšená oblačnosť pretrvá aj tento deň. Malo by však z nej aj zasnežiť.

Streda (28.1.) bude zrána zasnežená, v priebehu dňa by však sneženie aj oblačnosť mala ustúpiť.  Denná teplota vystúpi na 1 stupeň, nočná klesne na -5 stupňov Celzia.

Štvrtok (29.1.) sa ochladí na -2 stupne Celzia. Oblačnosť znovu pribudne, z nej by malo poobede začať snežiť. Nočná teplota by sa nemala líšiť od tej dennej.

Piatok (30.1.) prinesie dennú teplotu, ktorá nepresiahne bod mrazu. Počas celého dňa môžeme očakávať výraznejšie snehové prehánky.

Sobota (31.1.) bude doobeda zasnežená, poobede sneženie ustúpi. Denná teplota vystúpi na 2 stupne, tá nočná môže klesnúť až na -13 stupňov Celzia.

Nedeľa (1.2.) už taká zasnežená nebude. Poobede by mala oblačnosť ustúpiť a nad Bystricou sa ukáže aj slnko. Denná teplota bude 0 stupňov, nočná -10 stupňov Celzia.