Quantcast

Ani druhý marcový týždeň so sebou pre Banskú Bystricu neprinesie výrazné zmeny v rámci oblačných dní. Počas celého týždňa očakávame denné teploty vzduchu v priemere okolo plus sedem stupňov Celzia.

Jesen pocasie Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skPondelok (7.3.) bude prevažne veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť. Počas dňa sa vyskytnú aj prehánky. Najnižšia ranná teplota bude od +1 do +3 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota by mala byť v rozmedzí od +7 až +9 stupňov Celzia. Na zajtrajší deň v čase od polnoci do ôsmej hodiny ráno, platí aj meteorologická výstraha, nakoľko sa v okrese Banská Bystrica ojedinele očakáva tvorba poľadovice.

Utorok (8.3.) prinesie oblačný až zamračený deň a cez deň nie je vylúčenie ani sneženie. Najnižšiu rannú teplotu očakávame od nula do plus dvoch stupňov Celzia. Teplota vzduchu sa cez deň bude približovať k hodnotám z pondelka, mala by byť od +6 až do +8 stupňov Celzia.

Streda (9.3.) má byť z rána zamračená, s najnižšou rannou teplotou okolo plus dvoch stupňov Celzia. Už okolo obeda by sa však oblaky mali rozplynúť a až do večera má byť jasná obloha. Najvyššia denná teplota má byť okolo plus osem stupňov Celzia.

Štvrtok (10.3.) so sebou prinesie mestu pod Urpínom oblačný deň, no napriek veľkej oblačnosti, by štvrtok mal byť najteplejším dňom v týždni, nakoľko najvyššia denná teplota vzduchu má prekročiť hranicu +10 stupňov Celzia. Najnižšia ranná teplota bude okolo nula stupňov Celzia.

Piatok (11.3.) bude znovu zamračený deň, no tentokrát už s nižšou dennou teplotou vzduchu. Tá poklesne na približne plus osem stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu bude okolo plus štyri stupne Celzia.

Sobota (12.3.) v znamení polooblačného dňa s najvyššou dennou teplotou vzduchu okolo plus deväť stupňov Celzia, pričom ráno bude v Bystrici okolo plus tri stupne Celzia.

Nedeľa (13.3.) prinesie opäť ďalší oblačný deň. Najnižšiu rannú teplotu očakávame na úrovni plus dva stupne Celzia. Počas dňa by najvyššia denná teplota vzduchu nemala prekročiť hranicu plus sedem stupňov Celzia.

Ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.