Po niekoľkodňovom ochladení, ktoré už viac než jeseň pripomínalo zimu, sa do Banskej Bystrice vrátia teploty cez desať stupňov a najmä slnečné lúče.

slnko zapad pocasie rudolf kubik fotoPondelok (27.10.) bude jasný s rannou teplotou okolo šesť a popoludní najviac dvanásť  stupňov Celzia.

Utorok (28.10.) má byť stále obloha bez obláčika, ranná hmla však nie je vylúčená. Teplota vzduchu stúpne krátko popoludní opäť najviac na 12 stupňov Celzia.

Streda (29.10.) by mala priniesť stále prevažne jasnú oblohu a aj keď sa už niekoľko oblakov vyskytne vo výhľade, zrážky z nich nehrozia. Mierne ale klesnú denné teploty, keď ráno okolo siedmej budú na teplomeri len zhruba dva stupne nad nulou, popoludní najviac desať.

Štvrtok (30.10.) bude nad Banskou Bystricou polooblačno, ale stále bez zrážok. Teploty vzduchu budú počas dňa stále v rozmedzí od 2 do 10 stupňov.

Piatok (31.10.) môže podľa predbežnej predpovede priniesť síce viac oblačnosti, no stále bez zrážok. Mierne stúpne maximálna denná teplota, a to ku 12-tim stupňom.

Sobota (1.11.) prinesie ráno väčšiu oblačnosť, neskôr prevažne jasnú oblohu s teplotami vzduchu do 12 stupňov Celzia.

Nedeľa (2.11.) bude jasná s minimom oblakov, pričom vzduch sa ohreje maximálne na 11 stupňov.