Quantcast

Hoci prvý novembrový týždeň priniesol výrazné ochladenie, už počas najbližších dní nás čaká mierny nárast denných teplôt. Príjemné teploty však dlho nevydržia, nakoľko už od štvrtka sa má opäť vrátiť chladné jesenné počasie. V závere týždňa by sme mali počítať aj s intenzívnymi dažďovými prehánkami.

Pondelok (6.11.) bude spočiatku oblačno, k večeru prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 2 do 4 stupne Celzia a denná teplota má byť od 11 do 13 stupňov. Cez deň má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (7.11.) má byť prevažne jasno. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 12 až 14 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo nuly.

Streda (8.11.) prinesie zamračenú oblohu a rannú teplotu približne šesť stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň by nemala prekročiť hranicu 13 stupňov Celzia. K večeru očakávame i dažďové prehánky, ktoré by mali pretrvávať aj počas noci zo stredy na štvrtok.

Štvrtok (9.11.) bude znovu v znamení oblačnej oblohy s rannou teplotou 7 stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 10 stupňov. Počas celého dňa by sme sa mali počítať aj s dažďovými prehánkami.

Piatok (10.11.) bude oblačná obloha a s ojedinelým dažďom. Ranná teplota bude okolo 6 stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň by sa mala pohybovať okolo deväť stupňov Celzia.

Sobota (11.11.) má byť oblačná a s dažďom. Ranná teplota sa bude pohybovať okolo troch stupňov Celzia. Maximálna denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu 8 stupňov.

Nedeľa (12.11.) bude v znamení zamračenej oblohy a počas celého dňa budú pretrvávať aj intenzívne dažďové prehánky. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných troch až do popoludňajších sedem stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.