Po upršaných dňoch nás čaká predjesenný týždeň s prevažne jasnou oblohou a pocitovo príjemnejšími teplotami, než v uplynulých dňoch.

pocasie bystrica

Pondelok (15.9.) bude v Banskej Bystrici ešte prevažne zamračený, ale bez zrážok. Teplota vzduchu sa vyšplhá od ranných 16 do popoludňajších 22 stupňov Celzia.

Utorok (16.9.) má priniesť už oveľa viac slnečných lúčov, aj keď tie budú stále presvitať cez menšiu oblačnosť. Zrážky nehrozia a teplota sa opäť vyšplhá k príjemným 22 stupňom.

Streda (17.9.) prinesie nad Banskú Bystricu prevažne jasnú oblohu s teplotou do 21 stupňov Celzia.

Štvrtok (18.9.) bude spočiatku prevažne jasný, no popoludní začne oblačnosti pribúdať. Dážď ale stále očakávaný nie je. Teplota vzduchu stále od ranných 15 do popoludňajších 21 stupňov.

Piatok (19.9.) má podľa predbežnej predpovede už byť prevažne zamračený s len malým rizikom dažďa. Teploty sa opäť vyšplhajú k úrovni dvadsiatich stupňov Celzia.

Sobota (20.9.) bude prevažne zamračená s teplotou do 22 stupňov a najmä večer môže výraznejšie zapršať, a dážď so sebou môže priniesť i búrku.

Nedeľa (21.9.) po doznení prejdeného frontu ukáže svoju slnečnú tvár a na oblohe ju bude rušiť len malá oblačnosť. Teploty sa vyšplhajú k úrovni 22 stupňov Celzia.