Ďalšie februárové dni so sebou prinesú premenlivé počasie. Denné teploty vzduchu by sa mali pohybovať najviac mierne v pluse, najviac však do piatich stupňov Celzia nad nulou.

Pondelok (5.2.) by malo prevládať polojasné počasie. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -3 do -1 stupňa Celzia a najvyššia denná teplota vystúpi na +2 stupňov Celzia.

Utorok (6.2.) má byť rovnako, ako pondelok,  polojasný, prípadne len s malou oblačnosťou a bez zrážok. Ranná teplota sa má pohybovať od -7 do -4 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu bude v rozmedzí od -2 až do -1 stupňa.

Streda (7.2.) prinesie mnoho oblačnosti a popoludní aj zrážok. Ranná teplota sa bude pohybovať okolo -3 stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude najviac do +4 stupňov Celzia.

Štvrtok (8.2.) bude v znamení zamračenej oblohy. Rovnako bude pretrvávať aj sneženie z predchádzajúceho večera. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od rannej nuly až do najvyššej dennej teploty plus štyri stupne Celzia. Počas celého dňa treba počítať aj s dažďovými prehánkami.

Piatok (9.2.)  sa opäť vyčasí. Víkend, konkrétne jeho začiatok by mal byť bez oblačnosti. V skorých ranných hodinách budú -2 stupne Celzia, najvyššia denná teplota vzduchu vystúpi na plus 3 stupne Celzia.

Sobota (10.2.) bude pokračovať príjemné polojasné počasie. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus štyroch až do poobedňajších troch stupňov Celzia nad nulou.

Nedeľa (11.2.) prinesie opäť pomerne jasnú oblohu. Teploty vzduchu budú od ranných -4 až do popoludňajšieho plus jedného stupňa Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.