Prichádzajúci týždeň sa predstaví v aprílovom šate. Dážď bude striedať slnko a sneh. Denné teploty však vystúpia až na 8 stupňov.

pocasie banska bystricaPondelok (1.12.) bude oblačný a upršaný. V priebehu celého dňa môžeme očakávať prehánky a dážď pri teplotách do 4 stupňov Celzia. Nočné teploty by nemali klesnúť pod nulu.

Utorok (2.12.) bude z rána ešte mierne upršaný a občasné prehánky sa môžu vyskytnúť aj počas dňa. Obloha bude počas celého dňa zamračená a teplota nebude vyššia ako 5 stupňov. Tá nočná však taktiež ako v pondelok, neklesne pod nulu.

Streda (3.12.) bude teplejšia, avšak z rána môžeme očakávať sneženie. Teplota by mala vystúpiť na 6 stupňov Celzia. Obloha však bude stále zamračená.

Štvrtok (4.12.) bude zrána ešte zamračený, počas dňa by však oblačnosť mala ustupovať a teplota môže vystúpiť až na 8 stupňov. Tá nočná však klesne aj pod nulu.

Piatok (5.12.) by mal byť slnečný a oblačnosť by mala pribúdať až v neskorších večerných hodinách. Denná teplota sa bude pohybovať okolo šiestich stupňov a nočná okolo 0 stupňov Celzia.

Sobota (6.12.) prinesie zvýšenú oblačnosť a prehánky pri teplote neprekračujúcej 4 stupne Celzia. V noci sa môže vyskytnúť aj sneženie.

Nedeľa (7.12.) by mala priniesť denné teploty už iba okolo 2 stupňov. Oblačnosť by sa však mala k večeru pomaly strácať.