Počasie počas jarných prázdnin deťom až tak priať nebude. Denné teploty vzduchu cez týždeň by sa mali pohybovať mierne v pluse, najviac však do štyroch stupňov Celzia nad nulou. Cez víkend prituhne, teplota sa preklopí aj do záporných hodnôt.

Pondelok (19.2.) by mal byť ako jediný deň z celého týždňa jasný. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -9 do -3 stupňa Celzia a najvyššia denná teplota vystúpi na +2 stupne Celzia.

Utorok (20.2.) má byť oblačný s občasnými dažďovými a snehovými prehánkami. Ranná teplota sa má pohybovať od -6 do -2 stupňa Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu bude v rozmedzí od 0 až do +4 stupne.

Streda (21.2.) prinesie opäť zväčšenú oblačnosť. Ranná teplota sa bude pohybovať okolo -2 stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude najviac nula stupňov Celzia.

Štvrtok (22.2.) bude celý deň mierne snežiť. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných -3 až do najvyššej dennej teploty plus jeden stupeň Celzia.

Piatok (23.2.) sa počasie opäť mierne vylepší. Víkend, konkrétne jeho začiatok by mal byť polojasný. V skorých ranných hodinách budú -3 stupne Celzia, najvyššia denná teplota vzduchu vystúpi na plus 4 stupne Celzia.

Sobota (24.2.) bude pokračovať piatkové polojasné počasie. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus 11 až do poobedňajších mínus troch stupňov Celzia nad nulou.

Nedeľa (25.2.) by malo pretrvávať polojasné počasie. Teploty vzduchu budú od ranného -9 až do popoludňajších mínus štyroch stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.