Počas nasledujúceho týždňa môžeme v Banskej Bystrici očakávať striedanie jasných a zamračených dní. Najteplejšie bude v strede týždňa, kedy sa môže teplota dostať aj na 20 stupňov Celzia. Víkend bude prevažne zamračený a v jeho závere nás čaká aj dážď.

Pondelok (15.4.) má byť zväčša jasný. Najnižšia ranná teplota bude v rozmedzí 3 až 1 °C. Cez deň nás čakajú najvyššie teploty na úrovni 13 až 15 stupňov Celzia.

Utorok (16.4.) bude v znamení prevažne jasnej oblohy. Najnižšia ranná teplota môže klesnúť až k bodu mrazu, ale cez deň sa oproti pondelku mierne oteplí a najvyššia denná teplota môže dosiahnuť až 18 stupňov Celzia.

Streda (17.4.) prinesie najmä zamračenú oblohu. V poobedných hodinách môžeme očakávať aj mierne prehánky. Ranné teploty sa budú pohybovať okolo 3 stupňov Celzia. Najvyššie denné teploty budú na úrovni 16 stupňov Celzia.

Štvrtok (18.4.) bude polojasný a bude najteplejším dňom v týždni. Ranné teploty budú na úrovni 7 až 9 stupňov Celzia a najvyššie denné teploty sa môžu vyšplhať až k 20 stupňom Celzia.

Piatok (19.4.) má byť opäť prevažne bez oblakov. Ranné teploty sa budú pohybovať od 6 do 8 stupňov Celzia a najvyššie denné teploty budú na úrovni 15 až 17 °C.

Sobota (20.4.) prinesie návrat oblačnosti. Ranné teploty sa oproti uplynulým dňom nezmenia a budú sa pohybovať okolo 8 stupňov Celzia. Najvyššie denné teploty sa budú pohybovať v rozmedzí 14 až 16 °C.

Nedeľa (21.4.) bude prevažne zamračená. Od obedných hodín môžeme očakávať prehánky, ktoré budú výrazné hlavne v noci. Ranné teploty budú na úrovni 8 °C, ale cez deň sa výrazne nezvýšia a maximálne dosiahnu 12 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.