Tak ako počas minulého týždňa, aj v ten nasledujúci týždeň bude prevládať nad Banskou Bystricou zamračená obloha. V pondelok má byť najvyššia denná teplota okolo plus deväť stupňov Celzia, no s príchodom ďalších dní sa denné teploty budú mierne znižovať.

Pansky diel, Sachticky, BBonline.sk, Banska Bystrica, 17.2.2014 pocasiePondelok (15.2.) prinesie prevažne zamračenú oblohu, dopoludnia nie je vylúčený ani dážď. Najnižšia ranná teplota bude od +3 do +5 stupňov Celzia, pričom najvyššia denná teplota má byť v rozmedzí od +7 do +9 stupňov Celzia. Počas dňa bude prevládať severozápadný vietor okolo dvoch metrov za sekundu.

Utorok (16.2) bude opäť zamračená obloha a počas celého dňa má pršať. Najnižšia ranná teplota oproti pondelkovému ránu poklesne na úroveň od 0 do +2 stupne Celzia. Denná teplota však bude podobná pondelkovým hodnotám, v utorok má byť od +5 do +7 stupňov Celzia a počas dňa sa vyskytne slabý premenlivý vietor.

Streda (17.2.) ani v strede pracovného týždňa neprinesie mestu pod Urpínom zmenu, čo sa oblačnosti týka. Čaká nás zas oblačný deň s najvyššou dennou teplotou okolo plus päť stupňov Celzia. Najnižšia ranná teplota sa bude pohybovať okolo +3 stupne Celzia.

Štvrtok (18.2.) zo začiatku prinesie veľa oblačnosti, no postupne sa oblaky vytratia a v podvečerných hodinách môže byť dokonca až polojasná obloha. Počas celého dňa bude teplota vzduchu v rozmedzí od +2 do +5 stupňov Celzia.

Piatok (19.2.) ráno sa po prvýkrát v týždni vyskytnú ranné mínusové teploty, ranná teplota tak bude okolo mínus dvoch stupňov Celzia. Počas dňa má byť opäť veľa oblakov s maximálnou dennou teplotou +5 stupňov Celzia.

Sobota (20.2.) prinesie zamračený deň a miestami slabé snehové prehánky. Denná teplota vzduchu bude v rozmedzí od +1 do +4 stupňov Celzia. Ranné teploty očakávame okolo nuly.

Nedeľa (21.2.) bude v znamení oblačného dňa s rannými teplotami približne mínus jeden stupeň Celzia, najvyššia denná teplota by mala byť plus tri stupne Celzia. Počas dňa majú byť tiež snehové prehánky.

Ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.