Nasledujúcich sedem dní sa bude v Banskej Bystrici a okolí niesť v znamení pokračujúceho babieho leta. Obloha bude prevažne jasná až polojasná a podľa meteorologickcýh modulov nemusíme očakávať prehánky či búrky. Najvyššie denné teploty sa môžu počas celého týždňa vyšplhať aj nad hranicu 20 stupňov Celzia.

Pondelok (21. 10.) otvorí týždeň v znamení prevažne jasnej oblohy bez prehánok či búrok. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 12 až 10 °C do najvyšších denných 19 až 21 stupňov Celzia.

Utorok (22. 10.) bude opäť prevažne s jasnou oblohou, z ktorej by podľa meteorologickcýh modulov zapršať nemalo. Najnižšie ranné teploty vzduchu budú na úrovni 10 až 8 stupňov Celzia, zatiaľ čo najvyššie denné teploty sa budú pohybovať od 20 do 22 °C.

Streda (23. 10.) bude v znamení spočiatku polojasnej, neskôr prevažne jasnej oblohy bez dažďových zrážok. Teploty vzduchu sa budú naďalej pohybovať od najnižších ranných 10 až 8 °C do najvyšších denných 20 až 22 stupňov Celzia.

Štvrtok (24. 10.) prinesie jasnú až polojasnú oblohu, z ktorej sa úhrn dažďových zrážok nepredpokladá. Najnižšie teploty vzduchu budú na úrovni 12 až 10 stupňov Celzia, zatiaľ čo najvyššie denné teploty sa budú pohybovať od 20 do 22 °C.

Piatok (25. 10.) zakončí pracovný týždeň v znamení prevažne jasnej až polojasnej oblohy. Dážď v regióne sa ani v tento deň nepredpokladá. Teploty sa budú pohybovať od ranných 11 do denných 21 stupňov Celzia.

Sobota (26. 10.) bude opäť s prevažne jasnou až polojasnou oblohou bez zrážok. Najnižšie ranné teploty budú na úrovni 12 až 10 °C, zatiaľ čo najvyššie denné teploty sa budú pohybovať od 18 do 20 stupňov Celzia.

Nedeľa (27. 10.) zakončí víkend i týždeň v znamení opäť jasnej až polojasnej oblohy, z ktorej by zapršať nemalo. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 10 až 8 °C do najvyšších denných 17 až 19 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.