Aj nasledujúci týždeň bude v meste pod Urpínom slnečný, pričom oblačnosť by sa podľa predbežnej predpovede mala zväčšiť len v sobotu. Poteší nás aj oteplenie, pričom uprostred týždňa sa budú denné teploty vzduchu šplhať až k 20 stupňom Celzia.

Pondelok (21. 3.) otvorí týždeň v znamení úplne jasnej oblohy. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od denných 10 až 12 do nočných -2 až -4 °C.

Utorok (22. 3.) prinesie tiež úplne jasnú oblohu. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Cez deň sa oteplí na 15 až 17 °C. Teploty vzduchu v noci klesnú na 0 až -2 stupne Celzia.

Streda (23. 3.) bude taktiež slnečná a teploty vzduchu sa môžu počas dňa vyšplhať až na 19 stupňov Celzia. V noci sa ochladí k nule.

Štvrtok (24. 3.) bude sprevádzať opäť prevažne úplne jasná obloha. Aj počas tohto dňa bude teplo, keď sa teploty vzduchu budú pohybovať od denných 17 až 19 do nočných +3 až +1 °C.

Piatok (25. 3.) bude ďalším slnečným dňom, počas ktorého dosiahnu teploty vzduchu v Banskej Bystrici 15 až 17 stupňov Celzia. V noci sa ochladí na +3 až +1 °C.

Sobota (26. 3.) má najmä v druhej polovici dňa priniesť väčšiu oblačnosť, z ktorej môžu vo večerných hodinách prameniť aj dažďové prehánky. Teploty vzduchu z denných 15 až 17 v noci klesnú na +3 až +1 stupeň Celzia.

Nedeľa (27. 3.) zakončí týždeň v duchu prevažne úplne jasnej oblohy. Teploty vzduchu sa majú opäť pohybovať od denných 15 až 17 do nočných +3 až +1 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.