Minulý týždeň, kedy to už-už vyzeralo, že by jar mohla prísť o čosi skôr, bol len falošným poplachom. Nadchádzajúce dni sa ochladí, a tak si na jar budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Pondelok (19.3.) má prevládať polojasná obloha. Najnižšia ranná teplota vzduchu má byť od -7 až do -4 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota by mala byť do +4 stupňov Celzia.

Utorok (20.3.) bude najškaredším dňom týždňa, slnko sa po celý deň zrejme neukáže, bude zamračené. Ranná teplota vzduchu bude od -4 do -1 stupňa Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na približne +2 stupne Celzia.

Streda (21.3.) prinesie z rána zamračenú oblohu, no počas dňa sa oblačnosť opäť rozpustí. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus štyroch až do popoludňajších plus dvoch stupňov.

Štvrtok (22.3.) bude obloha polojasná. Teploty vzduchu sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných mínus sedem až ku popoludňajším 5 stupňom Celzia.

Piatok (23.3.) prinesie nárast oblačnosti, no stále by malo spoza oblakov vykúkať aj slnko. Teplota bude ráno približne mínus 5, okolo poludnia to bude najviac plus 5 stupňov Celzia.

Sobota (24.3.) bude opäť polojasným dňom. Ranná teplota bude mierne pod nulou, najvyššia denná teplota vystúpi na

Nedeľa (25.3.) prinesie prevažne jasnú oblohu a rannú teplotu vzduchu okolo mínus dva stupne Celzia. Počas dňa sa oteplí najviac na +7 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.