Aj keď to ešte v úvode týždňa vyzeralo, že jarmočné dni prinesú viac oblačnosti, napokon si na jarmok slnečné lúče poriadne posvietia. Prvé jarmočné stánky sa otvárajú už vo štvrtok, 6. septembra.

Štvrtok (6.9.) prinesie po rozplynutí rannej hmly prevažne jasnú oblohu, zrážky očakávané nie sú. Teplota vzduchu cez deň dosiahne na hranicu 24 stupňov Celzia.

Piatok (7.9.) prinesie síce oblačnosti o niečo málo viac, stále však bude v prvý oficiálny jarmočný deň prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo 17 stupňov a najvyššia denná teplota vystúpi na 24 stupňov Celzia.

Sobota (8.9.) bude z rána jasná, neskôr popoludní prechodne s malou oblačnosťou, len s malou hrozbou kratšej prehánky v popoludňajších hodinách. Najvyššia denná teplota vzduchu stúpne na 24 stupňov Celzia.

Nedeľa (9.9.) má byť veľmi podobná sobote. Bude prevažne jasno, neskôr polooblačno, pričom popoludní opäť môže prísť aj kratšia dažďová prehánka. Teploty vzduchu budú od ranných 17 až do popoludňajších 24 stupňov.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.

Radvanský jarmok 2018: Program s Cigánskymi diablami a kapelami Polemic či Hex