Počas sviatku sedembolestnej Panny Márie, vo štvrtok 15. septembra sa uskutoční už jubilejný piaty ročník športovo – spoločenského dňa v Kráľovej.

nahlad-A4+A3-page-001Športovo – spoločenský deň prebehne na futbalovom ihrisku v Radvani – Kráľovej od 10-tej hodiny a potrvá do 15.00 hod. Občianska rada v Kráľovej spolu s poslancami MsZ počas športového dňa pripravila hneď viacero sprievodných aktivít akými sú napríklad maľovanie na tvár, hip – hoppová show, streetball či ukážky juda.

Športový deň je určený nielen deťom, ale aj ich rodičom. Organizátori tak pre dospelých pripravili lezeckú stenu, no chýbať nebude ani líčenie pre ženy. Pre všetkých návštevníkov bude prichystané občerstvenie, rôzne súťaže a každý si bude môcť vyskúšať tiež lukostreľbu. To všetko za účasti olympijských víťazov Mateja Tótha či bratrancov Škantárovcov. Na futbalovom ihrisku v Kráľovej prebehne autogramiáda športovcov VŠC Dukla Banská Bystrica. Novinkou piateho ročníka bude interaktívna zábavná tanečná show pod vedením tanečníka Štefana Chleba a jeho tanečnej školy Wanted. Na futbalovom ihrisku v Kráľovej prebehne aj autogramiáda športovcov VŠC Dukla Banská Bystrica.