Záver roka 2021 začal akokoľvek, len nie úplne radostne. Práve v čase, keď sa na nás odvšadiaľ valili negatívne správy, obmedzenia a väčšina z nás klesala na nálade, sa Bystričania z Market Express rozhodli v ľuďoch vyvolať úplne opačnú emóciu – smiech.

Na pomoc si vzali animovaných kamošov z lesa so svojskými charaktermi, ktorí dostali chuť na pivko či prosečko. Na koľkých z vás už na internete vyskočil zvodník Pierre či pivkár Eugen?

Banskobystrická donáška potravín, alko a nealko nápojov Market Express stavila v závere roka na vtip a smiech, ktorých bolo najmä na sociálnych sieťach popri príspevkoch spojených s pandémiou čoraz menej.

Na displejoch sa určite nejednému z vás objavili krátke vtipné videá s jeleňom Štefanom, lišiakom Pierrom či vlkom Eugenom. Každý z „komparzistov“ má svojský charakter a štýl vyjadrovania, ale všetci majú jedno spoločné – keď treba, radi využijú služby chalanov z Market Express a nechajú si domov doniesť vychladené pivko, šumivý sekt, ale aj ohnivú vodu a základné potraviny či sladkosti.

Zoznámte sa s Eugenom, Pierrom a Štefanom

Nebuď jeleň, objednávaj pohodlne z gauča k tebe domov !

Ak sa vám práve nechce do obchodu, zabudli ste kúpiť vínko na romantický večer, alebo vás večer nečakane prepadli smädní kamaráti, objednajte si pohodlne donášku jedla a alkoholu pokojne aj z gauča.

Market Express vám všetko privezie v Banskej Bystrici a okolí každý deň od pondelku do nedele až do 23:00. Stačí si objednať na stránke www.marketbb.sk alebo na telefónnom čísle 0911 222 982. Ako vraví Štefan: „Bol by som jeleň, keby som to nevyužil.“