Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila stredisku Park Snow Donovaly cenu Slovak Superbrands Award 2016.

donovaly vecerne lyzovanieLyžiarske stredisko medzi Banskou Bystricou a Ružomberkom, sa tak zaradilo do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

„Toto ocenenie pre naše lyžiarske stredisko a značku Park Snow Donovaly si veľmi vážime. Nakoľko sa do súťaže o toto ocenenie nie je možné nijako prihlásiť alebo inak ovplyvniť výsledky a rozhodnutie expertnej skupiny, svedčí to o silnej pozícii značky Park Snow na slovenskom trhu a obľúbenosti nášho lyžiarskeho strediska nie len slovenskými lyžiarmi, ale stali sme sa strediskom stredoeurópskeho významu. Berieme toto ocenenie ako záväzok neustáleho zvyšovania kvality služieb v našom stredisku aj do budúcnosti,“ priblížil marketingový manažér Park Snow Donovaly Miroslav Dobrota.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

diplom donovaly