Quantcast

Málokto z nás si vie nájsť správny čas na dovolenku a odpočinok. Rovnako je to aj s výberom vhodnej  destinácie. Každý sa ale snaží stráviť tento čas čo najideálnejšie a naplno. Popri tom opomíname podstatné fakty, ktoré nám to všetko môžu pokaziť. Ak sme sa už teda rozhodli, nemali by sme zabudnúť  poistiť sa na dovolenku. Máte tak istotu, že si toto obdobie užijete, nech sa stane čokoľvek. Pri správnom výbere poistenia na dovolenke dbajte nielen na cenu, ale aj na výšku poistného krytia, ktoré Vám v prípade vzniknutých liečebných nákladov limituje maximálne odškodnenie.

moreCestujte bezpečne po celý rok

Nie je Vám jasné, kedy si dovolenku môžete naplánovať? Máte pracovné povinnosti, ochorelo Vám dieťa, či rodič a nemôžete si dopriať odpočinok pri mori, či v horách? Nevadí, máte k dispozícií ročné cestovné poistenie, ktoré Vás nebude nijakým termínom obmedzovať. Z jednotlivých balíkov si  okrem iného môžete vybrať, ročné poistenie liečebných nákladov, cestovné ročné poistenie, komplexné cestovné poistenie ročné Plus a VIP, či poistenie Au – Pair.

Na ceste poznaní

Nezabudnuteľné chvíle a nevšedné zážitky Vám s radosťou dopraje cestovanie každého druhu. Pokiaľ sa však jedná o zájazdové dovolenky, nie je núdza o dobrodružstvo ani v tomto prípade. Poznávacie zájazdy do vami zvolenej a obľúbenej,či možno vysnívanej destinácie si určite nenechajte ujsť. Z výberu a širokej škály si zaobstaráte jednoduchý a pritom lacný výlet, na ktorý budete spomínať nejeden krát. Pobytové zájazdy, poznávacie, či pútnické zájazdy sú k dispozícií všetkým budúcim klientom, ktorí sa rozhodli stráviť svoj voľný čas mimo domov. Nemusíte mať obavu, pretože s chuťou cestovným poistením a dobrou náladou prežijete všetky tieto chvíle v pohodlí a spoločnosti, či už blízkych alebo priateľov.