Quantcast

V sobotu bude okrem sviatku Bielej soboty v Banskej Bystrici aj športový sviatok. Aréna Barani na Uhlisku sa stane dejiskom celoslovenského hokejbalového turnaja Országh cup 2011. Príďte povzbudiť miestne výbery v boji o celkové víťazstvo.

Hokejbalový stánok pri ZŠ Golianová privíta už v sobotu 18 tímov z celého Slovenska. Už prvý ročník Országh cupu v roku 2010 napovedal, že sa stane jedným z najlepších hokejbalových turnajov v krajine. Druhý ročník sa bude hrať počas dvoch dní, pričom prvý deň bude patriť súbojom v základných skupinách a v nedeľu si tí najlepší zmerajú sily vo finálovej časti turnaja.

“Veľkonočný víkend privíta areál Arény Barani na Uhlisku s kapacitou 1.200 divákov najlepší klubový turnaj tohto roku. Konkurencia bude veľmi silná, tímy od východu až po západ. Bude sa na čo pozerať,” hovorí o turnaji organizátor Martin Caban.

Príďte a povzbudte päť banskobystrických hokejbalových tímov v boji o trofej s celkami z Bratislavy, Zvolena, Spišskej Novej Vsi a iných slovenských miest (všetky zúčastnené tímy a ich zadelenie do skupín nájdete TU a rozpis zápasov nájdete TU). Okrem dobrej hry je pre vás pripravený bufet s čerstvými klobáskami a osviežujúcim pivom. Predpoveď počasia je na sobotu optimistická, v nedeľu sa v prípade zhoršenia počasia turnaj presťahuje pod strechu zimného štadióna.