Lyžiarska sezóna začína naplno a v stredisku PARK SNOW Donovaly sa od piatku spúšťa lyžovačka na Novej holi. V deň otvorenia bude k dispozícii 2-kilometrová zjazdovka č. 1 a kombinovaná 6-sedačková lanovka s 8-miestnou kabínou TELEMIX Nová hoľa. Vleky Patočiny a Mišúty sú zatiaľ mimo prevádzky. Prevádzková doba denného lyžovania bude denne 8.30 – 15.30 h.

Samozrejme, každý deň si môžete zalyžovať aj v časti Záhradište, kde od piatku, 21. decembra začína denná prevádzka večerného lyžovania v čase 17.30 – 21.00 h.

Najväčší detský funpark na Slovensku sa na Donovaloch otvára sobotu 22. decembra. Príďte ho navštíviť so svojimi ratolesťami a doprajte im neopakovateľnú zábavu! Otváracie hodiny: 9.00 – 15.30 h denne.

Rovnako od soboty bude otvorená pre všetkých aj bezplatná ľadová plocha pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu od 9.00 – 21.00 h. Ak nemáte vlastné korčule, nevadí, za poplatok Vám ich na Donovaloch požičajú.

Rezervujte si ubytovanie na Donovaloch už teraz. Bezplatne PARK SNOW Card a s ňou okrem iných výhod aj zľavu na 3- alebo 6-dňový skipas. Bližšie informácie nájdete na www.parksnow.sk.