Nielen ženy, ale aj muži by mali vyzerať dobre v oblečení, ktoré si kúpia. Vyzerať dobre a cítiť sa dobre sú však niekedy dve odlišné veci. Je ale možné, že aj tie najdôležitejšie. Vybrať si kombináciu oblečenia, v ktorom sa dobre cítite, je niekedy veľmi zložité. Našťastie, dnes už existuje veľa možností, ako nakupovať. Navyše, bez vhodného oblečenia sa žiadny vkusný muž nezaobíde.

Naozaj pre všetkých

Asi v každom mužskom šatníku môžeme nájsť pánske košele s dlhým rukávom. Ide o jeden z najpraktickejších kusov oblečenia. Košeľa sa môže nosiť ako v menej formálnej kombinácii s nohavicami alebo džínsami, tak, samozrejme, tiež k obleku, s ktorým pôsobí prirodzene formálne. K outfitu v tom prípade stačí doplniť už len motýlik alebo kravatu. Samozrejme, aj to platí len vtedy, keď je košeľa dostatočne spoločenská a elegantná. Nemusí byť len biela, môže byť aj jednofarebná, ktorá však nemá žiadne nevhodné vzory, ako napríklad obrázky a podobne.

Dôležité je pozerať sa počas nákupu aj na ďalšie aspekty, ako sú materiál, jeho pohodlnosť a prípadne aj možné alergie, ak viete, že vám niektorý z materiálov môže spôsobovať podráždenie.

Môže byť aj lepšia alternatíva?

Inou možnosťou sú čoraz viac populárne pánske slim fit košele, ktoré u niekoho s užšou, prípadne vypracovanou stavbou tela dokážu pomôcť k perfektnému zvýrazneniu postavy. Vždy je preto dobré mať niekoľko slim kúskov v šatníku, táto verzia vám totiž dokonale obopne postavu. Všetko je to tak aj o správnom výbere košele, správne zvolený strih vám spraví skvelú službu.

U starších ročníkov môže vhodný strih košele výrazne pomôcť k vizuálnej redukcii hmotnosti, čo ocenia nielen ich partnerky na rôznych spoločenských akciách, ale aj kolegovia či obchodní partneri. Dodajú sebadôveru, ktorá možno niekedy chýba.

niekoľko desaťročí je pánska košeľa považovaná za prejav vkusu či symbol mužnosti. Nezabudnite sa pri kúpe košieľ zamerať na veľkosť goliera, pliec, obvodu hrudníka a, samozrejme, aj pása. So zistenými mierami sa už nemusíte báť kupovať košeľu ani na internete, dôraz pri výbere však venujte aj samotnému strihu.