Stalo sa už tradíciou, že víťazný tím I. triedy organizuje v spolupráci s Oblastným futbalovým zväzom Banská Bystrica (ObFZ BB) na svojom ihrisku exhibičný zápas proti výberu ObFZ BB. Tento rok pripadla táto úloha pre Sokol Medzibrod. Pred zápasom vyhlásil predseda zväzu Vladimír Vaník najlepšiu jedenástku uplynulého ročníka, najlepšieho brankára a aj strelca súťaže, ktorým odovzdal športové poháre a pamätné medaily. Medaily a pohár za prvé miesto v súťaži si prebrali aj hráči domáceho klubu na čele s kapitánom Andrejom Smidom.

Zápas hraný v priateľskej atmosfére dostali do rúk symbolicky rozhodcovia, ktorí takisto postupujú do vyššej súťaže. Okrem hlavného rozhodcu Melichera nimi boli aj Šimko s Martinkom. V prvom polčase hrali obidve mužstvá pomaly a veľmi rozvážne. Prejavovala sa zohratosť domácich hráčov a po dvoch góloch Pavla Urbančoka z úvodu zápasu odchádzali mužstvá do šatní za stavu 2:0 pre domácich. Do druhého polčasu už nastúpili v domácom drese hráči s menšou zápasovou praxou a v tíme výberu hráči s väčšou ofenzívnou silou. Za 8 minút dal Michal Spišiak z Osrblia dva góly a začínalo sa odznova. Medzibrod sa gólom Pavla Haviara opäť dostal do vedenia, no Igor Šišiak premenil pokutový kop a opäť sa hralo za remízového stavu. Ten však vydržal iba pár minút, pretože Michal Spišiak pridal ďalší gól a azda najkrajší gól zápasu strelil kráľ strelcov sezóny 2010/2011 Peter Zátroch z Poník. Igor Šišiak strelil ešte dva góly a tak vyhral výber ObFZ BB nad postupujúcim Sokolom Medzibrod 7:3.