Quantcast

Úradná správa č.37, v Banskej Bystrici dňa 26.4.2013

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

futbal111. Súhlasíme po vzájomnej dohode klubov s odohratím odložených MFS nasledovne:

I. trieda 17. kolo: Osrblie – Hronec sa odohrá dňa 19. júna 2013 (streda) o 17,00 hodine na ihrisku v Osrblí.

II. trieda skupina A 17. kolo: Tajov – Strelníky sa odohrá dňa 15. mája 2013 (streda) o 17,30 hodine na ihrisku v Tajove.

II. trieda skupina B 15. kolo Polomka – Beňuš juniori dňa 26. apríla 2013 (piatok) o 17,00 hodine na ihrisku v Polomke.

18. kolo Dolná Lehota – Michalová dňa 26. júna 2013 (streda) o 17,30 hodine na ihrisku v Dolnej Lehote.

Starší žiaci 8. kolo (dohrávka z jesene) Heľpa – Beňuš dňa 8. mája 2013 (streda – predzápas dospelých) o 14,30 hodine na ihrisku v Heľpe.

Žiadame FK Staré Hory o doručenie dohody ich odloženého stretnutia s FK Baláže.

2. Oznamujeme futbalovým klubom, ktoré majú nové plastové preukazy vo vybavovaní a zatiaľ sú nedodané, že ich hráči štartujú na platné občianske preukazy a na transfer listinu, ktorú si kluby musia vytlačiť z ISSF systému. Do zápisu o stretnutí sa píše registračné číslo hráča (sedemmiestne) z transfer listiny, nie číslo OP.

3. Oznamujeme futbalovým klubom prípraviek, že predpokladaný začiatok jarných turnajov bude v dňoch 4. a 5. mája 2013. Bližšie informácie budú podané telefonicky prípadne e – mailom na vedúcich družstiev.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-50 Fusek Ján 1104811 FK Valaská 1 stretnutie nepodmienečne od 24. apríla podľa 1-1a.

Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 24. apríla 2013:

Peter Slobodník 811101 FK Baláže, Tomáš Goceliak 850323 FK Pohronská Polhora, Rudolf Rubint 740610 FK Jakub a Milan Krupa 780309 FK Michalová.

Zmena trestu:

Martin Janík 801113 FK Jakub zostatok trestu 3 stretnutia nepodmienečne bol zmenený dňom 1. mája 2013 na 3 stretnutia podmienečne s dobou účinnosti do 31. augusta 2013.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Správy TMK – predseda Miroslav Hruška

1. TMK SsFZ organizuje v rámci projektu vzdelávania trénerov 3 doškoľovacie špecializované semináre mládeže pre trénerov SsFZ pre kategórie dorastu, žiakov  a prípravky v rozsahu 2 dní (16 hod. – 10 hod. teória + 6 hod. prax) – pobytové náklady (strava, ubytovanie) hradí SsFZ. Semináre sa uskutočnia v areáli futbalového ihriska ŠK Bobrovec (pri Liptovskom Mikuláši) v nasledujúcich termínoch 22-23. jún (kategória dorast), 20. – 21. júl (kategória žiaci) a 10. – 11. august (kategória prípravka). Semináre slúžia aj ako doškoľovacie semináre na predĺženie platnosti trénerskej licencie. Záujemcovia z radov mládežníckych trénerov sa môžu prihlásiť mailom na adresu: peterstefanak@gmail.com do 13. mája 2013.

Delegačný list č. 20

Dôležité upozornenie pre rozhodcov a delegátov zväzu:

Počas prípadnej vypísanej PN v priebehu súťažného ročníka je zakázané zúčastňovať sa vypísanému poistencovi futbalových stretnutí  ako osoba oficiálne činná. V prípade, že bude zistené porušenie tejto skutočnosti bude mať dotyčný problémy nielen so sociálnou poisťovňou (odobranie poberania dávok PN a pomerne vysoká pokuta), ale okamžite a definitívne bude vyradený  z nominačnej listiny rozhodcov a delegátov .

Keďže streda 8. mája je štátnym sviatkom, zasadnutie komisií ObFZ bude už v utorok 7. mája 2013. Preto žiadame všetkých rozhodcov a delegátov zväzu, aby svoje zápisy zo stretnutí dňa 5. mája (ako aj dohrávok 1. mája) zaslali najneskôr v pondelok do 12,00 hodiny prvou triedou, tak aby nasledujúci deň boli už k dispozícii odborným komisiám na prerokovanie. 

Delegačný list č. 20

I. trieda 20. kolo 5. mája 2013 o 16,30

Hronec – Staré Hory (Kosec – Kubančík, Sáliš – Piar)

Harmanec – Braväcovo (Caban – Dírer, Rumanovský – Prochádzka)

T. Č. Balog – Lučatín (Smoleň – Turňa, Spišiak – Pecník)

Baláže – Poniky NE 10,30 (Kolofík – Majer M., Gajdoš – Uhrín)

Jakub – Heľpa (Mišány – Rusko, Tůma – Mecele)

Pohr. Polhora – Osrblie (Krupík – Petrík ,Štrba – Sitarčík)

Podkonice – Valaská (Gajdoš – Majer I., Alberty – Kotrán)

II. trieda skupina A 20. kolo 5. mája 2013 o 16,30

Hronsek – Nemecká (Hikker – Kalina)

Tajov – Malachov (Zeman – Pastorek)

Strelníky – Králiky (Ondriga – Šajdík)

Riečka – Šalková B (Jastrab – Marček)

Hiadeľ – Dúbravica (Fábry – Lešták)

Horné Pršany – Ľubietová (Bunganič – Bulla, Ursíny)

Brusno B  – Mičiná NE 10,30 (Legíň – Pivarček, Ondrejka)

II. trieda skupina B  21. kolo 5. mája 2013 o 16,30

Polomka – Beňuš A (Auxt – Rosenberger, Palider)

Beňuš juniori – Michalová  SO (Auxt – Batis)

Šumiac – Dolná Lehota (Dorčiak –Mereš)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 10. kolo 5. mája 2013

Jasenie – Valaská  SO 10,00 (Rosenberger)

Šalková – Heľpa  NE 10,30 (Ursíny)

Harmanec – Beňuš NE 14,30 (Rumanovský)

Stretnutia riadené SsFZ:

III. LSD a MD 20. kolo 5. mája 2013 o 10,00/12,30

Jupie Banská Bystrica – Podhorie ZH/DŽ ( AR 2 – Dírer)

IV. liga dor. skupina JUH 20. kolo 5. mája 2013 o 14,00

T. Č. Balog – Veľký Krtíš (Turňa – Spišiak)

V. liga dor. skupina C 20. kolo 4. mája 2013 o 16,30

Braväcovo – Kremnica (Mikloš – Spišiak)

III. LSŽ a MŽ skupina C 16.kolo 4. mája 2013 o 10,00/12,00

Brusno – JUPIE Banská Bystrica B (Tůma)

I. liga MŽ A a B 21. kolo 4. mája 2013 o 10,00/11,30

Dukla Banská Bystrica – Podhorie ZH/DŽ (Majer I.)

Dohrávky – Delegačný list č.15

I. trieda 15. kolo 8. mája / streda / 2013 o 16,30

Heľpa – Hronec (Dírer – Godál, Mereš – Mecele)

Poniky – Osrblie (Rumanovský – Kubančík, Lešták – Prochádzka)

Lučatín – Valaská (Majer M. – Zeman, Legíň – Piar)

Braväcovo – Podkonice (Bošeľa – Roštár, Gajdoš – Pecník)

Staré Hory – Pohr. Polhora (Caban – Rusko, Vozár – Sitarčík)

Harmanec – Jakub (Spodniak – Mišány – Kotrán)

T. Č. Balog – Baláže (Majer I. – Kosec, Auxt – Uhrín)

II. trieda skupina A 15. kolo 8. mája / streda / 2013 o 16,30

Dúbravica – Hronsek (Hikker – Ondrejka)

Šalková B – Ľubietová  (Šajdík – Ursíny)

Králiky – Brusno B (Marček – Pivarček)

Malachov – Mičiná (Kalina – Bulla)

Nemecká – Horné Pršany (Ondriga – Alberty)

Tajov – Hiadeľ (Bunganič – Jastrab)

Strelníky – Riečka (Pastorek – Fábry)

II. trieda skupina B 28. kolo 8. mája / streda / 2013 o 16,30

Beňuš A – Polomka (Sališ – Dorčíak)

Michalová – Beňuš juniori (Štrba – Pančík)

Dolná Lehota – Šumiac (Krupík – Rosenberger)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 8. mája 2013 o 14,30

Heľpa – Beňuš (Mereš)

Stretnutia riadené SsFZ:

III.LSŽ a MŽ  sk. C 11. kolo 8.mája 2013 o 10,00/12,00

Slovenská Ľupča – Sliač (Dírer)

1.FK Horehron – Detva  11,00/13,00 (Godál)

IV. liga dorast JUH 15. kolo 8. mája 2013 o 14,00

T. Č. Balog – Bacúch (Kosec – Majer I.)

V.liga dor. skupina C 15. kolo 8. mája 2013 o 14,00

Braväcovo – Bzovík (Roštár – Gajdoš)

I.liga MŽ A a B 15. kolo 8. mája 2013 o 10,00/11,30

Podbrezová – Žilina (HP Brezno/(Gajdoš)