Quantcast

Úradná správa č.36, 20.4.2012 v Banskej Bystrici

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

1. Nariaďujeme odohrať MFS mladších žiakov 8. kolo ŠK Sásová – ŠK Selce dňa 12. mája 2012 (sobota) o 12,00 hodine a stretnutie mladších žiakov 10. kolo ŠK Sásová – ŠK Selce dňa 26. mája 2012 (sobota) o 10,00 hodine. Obidva stretnutia sa uskutočnia na ihrisku ŠK Sásová.

2. Súhlasíme po vzájomnej dohode klubov s odohratím MFS starších žiakov 11. kolo ŠKM Savon Banská Bystrica – FK Beňuš dňa 12. mája 2012 (sobota) o 10,00 hodine na ihrisku ŠK Sásová

3. Nariaďujeme odohrať MFS starších žiakov 19. kolo ŠKM Savon Banská Bystrica – FK Šalková dňa 9. júna 2012 (sobota) o 10, 00 hodine na ihrisku ŠK Sásová.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-78 Zlevský Pavel 830203 FK Lučatín 2 stretnutia nepodmienečne za kopnutie súpera mimo súboja o loptu od 18. apríla 2012 podľa 1-6b.

DK dňom 18. apríla 2012 zastavuje činnosť až do vyšetrenia prípadov hráčom: Krupa Milan 780309 FK Michalová a Batis Andrej 910928 FK Heľpa

Zastavenie činnosti za 4 ŽK od 18. apríla 2012:

Marek Nemčok 921216 FK Braväcovo, Matúš Malček 860309 FK Jasenie, Peter Šipoš 901230 FK Pohronská Polhora.

DK predvoláva na deň 25. apríla 2012 o 15,00 hodine zo zápasu 2. triedy skupiny B 13. kolo FK Bacúch – FK Michalová:

rozhodcov: Marek Smoleň, Michal Spišiak a Matúš Štrba

za FK Michalová: Milan Krupa 780301 – hráč, Milan Krupa 720106 – kapitán mužstva, Jaroslav Vojtas – predseda klubu.

za FK Bacúch: Jaroslav Báboľ, 731128 – hlavný usporiadateľ

DK predvoláva na deň 25. apríla 2012 o 15,30 hodine zo zápasu 1. triedy 17. kolo Lučatín – Heľpa:

za FK Lučatín: Jozef Muranský 560123 – hlavný usporiadateľ, Igor Šišiak 820803 – kapitán mužstva

za FK Heľpa: Rastislav Riapoš 781014 – kapitán mužstva, Jozef Kukuľa 800818 – vedúci mužstva, Ján Bábeľa – divák z Heľpy (FK Heľpa zabezpečí dostavenie sa na rokovanie).

rozhodcov: Erik Gemzický, Milan Kučera, Šimon Biely a delegáta zväzu Milana Mojžiša

Žiadosť o zmenu trestu:

Vladimír Chaban 750812 FK Baláže – žiadosť o zmenu zvyšku trestu sa zamieta.

Dňom 23. apríla 2012 zastavujeme činnosť družstvám, ktoré neuhradili pokutu za neospravedlnenú neúčasť na hodnotiacej konferencii ObFZ: FK Dolná Lehota – 10 €, ŠK Badín – 5 €, ŠKM Savon Banská Bystrica – 5 €, ŠK Hrochoť  – 5 €

V prípade neuhradenia pokuty budú mládežnícke mužstvá spomínaných klubov postúpené na riešenie na DK SsFZ s následnými disciplinárnymi dôsledkami.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Správy KR – predseda Peter Králka

1. KR predvoláva dňa 25. apríla 2012 o 15,00 hodine z MFS 1. triedy Lučatín – Heľpa rozhodcov: Erik Gemzický, Milan Kučera, Šimon Biely a delegáta zväzu Ing. Milana Mojžiša.

2. KR ObFZ pozýva na svoje zasadnutie dňa 25.4. 2012  o 15,30 rozhodcov: Šimon Biely, Tomáš Tuma, Andrej Koctúr, Tomáš Fábry, Matej Jastrab, Ján Vojtech, Snopko, Ján Spodniak, Dušan Rosenberger, Jozef Hudák, Lukáš Petrík, Branislav Sáliš.

/Rozbor testov, PF, RS a SP./

Delegačný list č.19

I. trieda 19. kolo 29. apríla 2012 o 16,00

Poniky – Jasenie (Dírer – Höger st., Majer I. – Mojžiš)

Braväcovo – Heľpa (Mišány – Kučera, Bunganič – Sitarčík)

Dolná Lehota – Podkonice (Biely – Caban, Hikker – Pecník)

Lučatín – Osrblie (Kubančík – Ondriga, Tuma – Prochádzka)

Hronec – Baláže (Zeman – Ridzoň – Kotrán)

Staré Hory – T. Č. Balog (Kolofík – Majer M. – Piar)

Mýto – Harmanec (Kosec – Smoleň – Lauer)

II. trieda skupina A 21. kolo 29. apríla 2012 o 16,00

Dúbravica – Hronsek (Dráždik – Čunta)

Králiky – Ľubietová (Gondek – Kalina)

Priechod B – Jakub  SO (Spišiak – Gemzický, Ridzoň)

Malachov – Hiadeľ (Rosenberger – Hudák)

Nemecká – Riečka (Snopko – Sáliš)

Horné Pršany – Tajov (Jastrab – Baláž)

Strelníky – Mičiná (Fábry – Petrík)

II. trieda skupina A 29. kolo 1. mája 2012 o 16,30

Hiadeľ – Hronsek (Snopko – Hudák, Rosenberger)

Jakub – Tajov (Kolofík – Tuma, Kalina)

Ľubietová – Mičiná /Strelníky/ (Gajdoš – Petrík, Sáliš)

Dúbravica – Strelníky (Gondek – Bunganič, Fábry)

Králiky – Horné ršany (Spodniak – Cseky, Jastrab)

Priechod B – Nemecká (Smoleň – Štrba, Turňa E.)

Šalková B – Malachov (Auxt – Spišiak, Rumanovský)

II. trieda skupina B 15. kolo 29. apríla 2012 o 16,00

Michalová – Valaská (Mereš – Dorčiak)

Pohorelá – Šumiac (Godál – Pančík)

Pohr. Polhora – Bacúch (Siman – Bošeľa)

Beňuš – Polomka (Auxt – Turňa E.)

                                                      Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 14. kolo 29. apríla 2012  o 10,00

Beňuš – Jasenie  NE 10,00 (Bošeľa – Siman)

Savon BB – Harmanec  / ihr. Sásová/ NE 10,00 (Jastrab – Fábry)

Dohrávka: 11. kolo 1. mája o 15,00

Jasenie – Šalková (Mereš – Dorčiak)

Stretnutia riadené SsFZ:

IV. liga dorast JUH 19. kolo 29.apríla 2012 o 13,30

Bacúch – Kalinovo /Beňuš/ (Kučera – Bunganič)

II. LSŽ a MŽ JUH 19. kolo  29.apríla 2012 o 10,00/12,00

MFK Banská Bystrica – Hriňová /Rakytovce/ (Dírer)

Badín – Detva /12,00 a 14,00/ (Gondek)

III. LSŽ a MŽ skupina C 13. kolo 29. apríla 2012 o 11,00 a 13,00

FK Horehron – Sliač /Polomka/ (Batis)

I.liga MŽ 20. kolo 28. apríla 2012 o 10,00/11,30

Dukla Banská Bystrica – Fomat Martin /Radvaň/ (Kučera)

Podbrezová – Dolný Kubín /Brezno/ (Batis)

I.liga MŽ 14. kolo 1. mája 2012 o 10,00/11,30

Podbrezová –  Žilina-Závodie /Brezno/ (Batis)