Úradná správa č. 8, 2.9.2011, Banská Bystrica
Správy ŠTK – predseda Ján Šutka
Upozorňujeme futbalové kluby: Riečka, Tajov, Horné Pršany, Šalková B, Heľpa a Baláže, že nedodržali povinnosť odovzdať súpisky (zoznamy hráčov). Prípad postupujeme na DK.
Správy KM – predseda Milan Mecele
1. Žiadame vedúcich mužstiev prípraviek o prihlásenie svojho klubu do nového súťažného ročníka v termíne do 10. septembra, aby súťaž mohla začať načas a v termíne. Zatiaľ sú prihlásené družstvá: ŠK Partizán Čierny Balog A aj B, Sokol Medzibrod, ŠK OPL Poniky, Baník Ľubietová, ŠK Kremnička a ŠK Hrochoť.
2. Vyžrebovanie súťaže mladších žiakov pre súťažný ročník 2011/2012:
Výnimky z hracích dní a časov: FK Priechod – sobota predzápas dospelých B mužstva, FK Dukla BB-C – odohrá všetky svoje stretnutia na ihriskách súperov, v prípade, že je vo vyžrebovaní uvedená ako domáce družstvo, vypláca rozhodcov Dukla, ŠK Sásová – vyžrebovaná oproti starším žiakom ŠKM Savon z dôvodu kolidácie zápasov na ihrisku v Sásovej.
Preto nie je súťaž vyžrebovaná dôsledne podľa Bergerových tabuliek, aby bola možnosť splniť klubom ich požiadavky. Oficiálnym hracím dňom je nedeľa o 10,00 hodine s výnimkou uvedených požiadaviek klubov. Súťaž je vzhľadom k malému počtu družstiev vyžrebovaná štvorkolovo.
Vyžrebovanie: 1. kolo – 18. septembra 2011: Priechod – Sásová, Dukla C – Selce
2. kolo – 25. septembra 2011: Sásová – Priechod, Selce – Dukla C
3. kolo – 2. októbra 2011: Dukla C – Sásová, Priechod – Selce (SO 1. 10.)
4. kolo – 9. októbra 2011: Selce – Sásová, Dukla C – Priechod
5. kolo – 16. októbra 2011: Sásová – Dukla C, Priechod – Selce (SO 15. 10.)
6. kolo – 23. októbra 2011: Selce – Sásová, Dukla C – Priechod
Jarná časť súťaže:
7. kolo – 6. mája 2012: Dukla C – Sásová, Selce – Priechod
8. kolo – 13. mája 2012: Sásová – Selce, Priechod – Dukla C
9. kolo – 20. mája 2012: Sásová – Priechod, Selce – Dukla C
10. kolo – 27. mája 2012: Sásová – Selce, Priechod – Dukla C
11. kolo – 3. júna 2012: Sásová – Dukla C, Selce – Priechod
12. kolo – 10. júna 2012: Priechod – Sásová, Dukla C – Selce
Správy DK – predseda Július Kliment
D-I-6 Boroš Dušan 780802 FK Strelníky 1 stretnutie nepodmienečne od 31. augusta podľa 1-5a.
D-I-7 Figľuš Michal 840329 FK Polomka 1 stretnutie nepodmienečne od 31. augusta podľa 1-4a.
D-I-8 Magura Tomáš 900314 FK Šumiac 1 stretnutie nepodmienečne od 31. augusta podľa 1-5a.
D-I-9 Divok Martin 921024 FK Braväcovo 4 stretnutia nepodmienečne od 31. augusta podľa 1-3b.
D-II-1 DK trestá FK Medzibrod pokutou 160 € v zmysle Rozpisu súťaže (Športovo-technické zásady) bod B za odhlásenie družstva starších žiakov zo súťaže po jej vyžrebovaní. Splatnosť pokuty je do 15. septembra 2011.
Neprerokovaný priestupok:
Pribula Ondrej 890303 FK Valaská – chýba poplatok za červenú kartu..
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.
Správy KR – predseda Peter Králka:
1. Predvolávame na KR dňa 13. septembra (utorok) o 15,15 hodine delegátov zväzu : Milan Mojžiš, Ján Sitarčík, Štefan Kupec, Rudolf Weiss.
2. Predvolávame na KR dňa 13. septembra (utorok) o 15,45 hodine rozhodcov: Jozef Zeman, Tibor Ondriga, Karol Ambróš. Účasť všetkých menovaných je nutná. Pri neúčasti bude pozastavená delegácia na nasledujúce stretnutia.
3. Žiadame rozhodcov a delegátov o včasné ospravedlnenie sa pri ich prípadnej neúčasti na MFS, t. zn. najneskôr 7 dní pred konaním MFS. Pri ospravedlňovaní zo zdravotných dôvodov je potrebné zaslať aj kópiu PN prípadne potvrdeného lekárskeho ošetrenia .
4. Nezaslané SMS správy zo stretnutí dňa 28. augusta: Mereš (Michalová-Pohorelá), Štrba (Valaská-Polomka). Upozorňujeme rozhodcov a delegátov, že za nezaslanie SMS správy (prípadné telefonické nenahlásenie výsledku) im bude odpočítaná suma 1 € z paušálnej hodnoty.
5. Upozorňujeme rozhodcov na povinnosť zasielať zápisy v troch vyhotoveniach (pre komisie ŠTK, DK a KR) a delegátov zväzu v štyroch vyhotoveniach ( pre komisie ŠTK, DK, KR a KDZ). V prípade, že zápis príde len v jednom vyhotovení (Bunganič, Mereš), sekretariát si zhotoví potrebné kópie, ale rozhodcom bude stiahnutá suma 0,20 € za každý jeden prefotený výtlačok.
6. Rozhodcovia a delegáti, ktorí si ešte nenahlásili na sekretariát číslo účtu, nech tak urýchlene urobia vo vlastnom záujme.
Delegačný list č. 6
I. trieda 6. kolo 11. septembra 2011 o 15.30
Jasenie – Poniky (Ifkovich – Kučera, Biely – Pecnik)
Heľpa – Braväcovo (Gajdoš – Gemzický – Piar)
Podkonice – D. Lehota (Mišány – Marček – Prochádzka)
Osrblie – Lučatín (Majer – Kosec – Kotrán)
Baláže – Hronec NE 10,30 (Marček – Žabka, Gemzický – Mojžiš)
Č. Balog – St. Hory ( Dírer- Melicher – Sitarčík)
Harmanec – Mýto (Zeman – Kubančík, Penička – Weiss)
II. trieda skupina A 6. kolo 11. septembra 2011 o 15.30
Hronsek – Dúbravica (Rumanovský – Hikker)
Ľubietová – Králiky (Tůma – Höger st.)
Jakub – Priechod B (Gondek – Biely)
Hiadeľ – Malachov (Caban – Rosenberger)
Riečka – Nemecká (Koctúr – Tajnai)
Tajov – H. Pršany (Bunganič – Pastorek)
Mičiná – Strelníky (Snopko – Žabka)
Predohrávka:
II.trieda skupina A 15. kolo 15. septembra 2011/ štvrtok / o 15,30
Šalková B – Hronsek (Hikker – Gajdoš, Ondriga)
Priechod B – Malachov (Pastorek – Zeman, Kubančík)
Králiky – Nemecká (Ifkovich – Majer, Kosec)
Dúbravica – H. Pršany (Žabka – Mišány, Kučera)
Ľubietová – Strelníky (Godál – Mereš, Dorčiak)
Jakub – Mičiná (Tajnai – Marček, Caban)
Hiadeľ – Riečka (Auxt – Štrba, Smoleň)
II. trieda skupina B 4. kolo 11. septembra 2011 o 15.30
Valaská – Bacúch (Cseky – Ondriga – Kupec)
Šumiac – Polomka (Štrba – Dorčiak)
Michalová – Beňuš (Godál – Pančík)
Pohorelá – P. Polhora (Smoleň – Mereš)
Mládežnícke stretnutia:
I.trieda starší žiaci 4. kolo 11. septembra 2011
Šalková – Savon BB NE 10,30 (Tůma – Snopko)
Harmanec – Beňuš NE 13,30 (Penička)
Dohrávka:
I.trieda starší žiaci 1. kolo 15. septembra 2011 /štvrtok/
Šalková – Jasenie o 13,30 (Ondriga)
Beňuš – Savon BB o 15,30 (Pančík)
Stretnutia riadené SsFZ:
V. liga dorast skupina D 6. kolo 11.8.2011 o 13,00
T. Č. Balog – Nenince (Melicher – Dírer)