Úradná správa č. 3, v Banskej Bystrici, 24. 7. 2015
Správy zo sekretariátu
Prvé zasadnutie komisií ŠTK a DK v novom súťažnom ročníku 2015/2016 bude v stredu 29. júla 2015 od 15,00 hodiny.
Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko
Vyžrebovanie II. triedy dospelých skupina B – jesenná časť súťažného ročníka 2015/2016:
- kolo 16. augusta 2015 o 16,00 :
Polomka – Pohronská Polhora, Dolná Lehota – Šumiac, Heľpa – Beňuš, Sihla – Pohorelá, Tatran Čierny Balog B má voľno.
- kolo 23. augusta 2015 o 16,00:
Pohronská Polhora – Tatran Čierny Balog B, Beňuš – Pohorelá, Šumiac – Heľpa (22.8.), Polomka – Dolná Lehota, Sihla má voľno.
- kolo 30. augusta 2015 o 16,00 :
Dolná Lehota – Pohronská Polhora, Heľpa – Polomka, Pohorelá – Šumiac (29.8.), Tatran Čierny Balog B – Sihla (29.8.), Beňuš má voľno.
- kolo 6. septembra 2015 o 15,30 :
Pohronská Polhora – Sihla, Beňuš – Tatran Čierny Balog B, Polomka – Pohorelá, Dolná Lehota – Heľpa, Šumiac má voľno.
- kolo 13. septembra 2015 o 15,30 :
Heľpa – Pohronská Polhora, Pohorelá – Dolná Lehota (12.9.), Tatran Čierny Balog B – Šumiac (12.9.), Sihla – Beňuš, Polomka má voľno.
- kolo 20. septembra 2015 o 15,00 :
Pohronská Polhora – Beňuš, Šumiac – Sihla (19.9.), Polomka – Tatran Čierny Balog B, Heľpa – Pohorelá, Dolná Lehota má voľno.
- kolo 27. septembra 2015 o 15,00 :
Pohorelá – Pohronská Polhora (26.9.), Tatran Čierny Balog B – Dolná Lehota (26.9.), Sihla – Polomka, Beňuš – Šumiac, Heľpa má voľno.
- kolo 4. októbra 2015 o 14,30 :
Pohronská Polhora – Šumiac, Polomka – Beňuš, Dolná Lehota –Sihla, Heľpa – Tatran Čierny Balog B, Pohorelá má voľno.
- kolo 11. októbra 2015 o 14,30 :
Tatran Čierny Balog B – Pohorelá (10.10.), Sihla – Heľpa, Beňuš – Dolná Lehota, Šumiac – Polomka (10.10.), Pohronská Polhora má voľno.
Komisia mládeže – predseda Martin Majling
Pripomíname futbalovým klubom, že komisia mládeže predĺžila termín prihlásenia sa do mládežníckych kategórií do konca mesiaca júla, takže je ešte možnosť na doplnenie a prihlásenie sa do príslušnej súťaže. Vyžrebovanie mládežníckych súťaží sa uskutoční po uzávierke prihlášok začiatkom augusta a bude uverejnené v úradnej správe. Predpokladaný začiatok mládežníckych súťaží je 29., 30. august 2015. Oproti predchádzajúcim prihláseným družstvám pribudli zatiaľ len mladší žiaci FK Sokol Nemecká.
Komisia rozhodcov – predseda Jozef Medveď
Z dôvodu začiatku súťaží, seminára a prípravy DL č.1 na nový súťažný ročník 2015/16 oznamujem R a DZ o čo najskoršie ospravedlnenie sa na prvé kolá z dôvodu čerpania dovoleniek. Seminár R a DR ObFZ BB je dňa 31.júla 2015 od 16,00. Začiatok prezentácie o 15,30 hodiny v priestoroch Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Banskej Bystrici na Partizánskej ceste / oproti ObFZ /. Ospravedlnenie zasielať na e-mail: jozefmedved@azet.sk alebo ma mobil.: 0903/029 052.
Delegačný list č. 1
I. trieda 1. kolo 2. augusta 2015 o 16,30
Michalová – Nemecká (Krupík – Jankov, Hrčak – Kotrán)
T.Č. Balog – Jakub (Gajdoš – Majer F., Majer I. – Piar)
Lučatín – Strelníky (Bulla – Kubančík, Hikker – Kratochvíla)
Hronec – Valaská (Majer M.- Sališ, Zeman – Mišány)
Osrblie – Poniky (Páleš – Godál, Náther – Kosec)
Šalková B – S. Ľupča SO (Majer F. – Ivanič P. , Kováč – Uhrín)
Jasenie – Bacúch (Legíň – Krupa, Lakomčík – Sitarčík)
II. trieda sk. A 1. kolo 2. augusta 2015 o 16,30
Králiky – Malachov (Kováč – Mažgut)
Tajov – Hiadeľ (Marček J. – Kozák, Murgaš)
Dúbravica – Riečka (Snopko – Tokarčík, Calpaš)
St. Hory – H. Pršany (Ivanič A. – Fábry, Mrvaň)
Ľubietová – Podkonice (Mereš – Chromč)
Mičiná – Harmanec (Dorčiak – Spišiak)
Selce B-Baláže – Hronsek NE 10,30 (Páleš – Marček J., Krupa)