Quantcast

Úradná správa č.18, v Banskej Bystrici, 8. 11. 2013

Správy zo sekretariátu

Pripomíname futbalovým klubom, aby aj napriek tomu, že jesenná časť súťaže už skončila, si nezabudli splniť svoje povinnosti a včas uhradiť elektronickú faktúru ako aj faktúru za rozhodcov, ktorá bola zasielaná na kluby tento týždeň poštou. Kluby, ktoré majú na faktúre za rozhodcov preplatok (mínusová položka k úhrade), nech nahlásia na sekretariát svoje správne číslo účtu, aby sme im mohli včas peniaze vrátiť.

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

Schvaľujeme výsledky a tabuľky  po ukončení jesennej časti súťažného ročníka 2013/2014.

Prvá trieda:

1 Bacúch 13 9 2 2 38 : 14 29
2 Lučatín 13 9 2 2 32 : 16 29
3 Braväcovo 13 8 2 3 40 : 25 26
4 Valaská 13 7 4 2 26 : 18 25
5 Selce 13 7 1 5 42 : 34 22
6 Osrblie 13 7 0 6 30 : 24 21
7 T. Č. Balog 13 6 2 5 23 : 22 20
8 Hronec 13 4 5 4 27 : 23 17
9 Jasenie 13 5 2 6 20 : 22 17
10 Nemecká 13 4 3 6 27 : 26 15
11 Staré Hory 13 5 0 8 25 : 30 15
12 Poniky 13 4 1 8 22 : 29 13
13 Heľpa 13 2 1 10 20 : 42 7
14 Podkonice 13 1 1 11 10 : 57 4

Najlepšími strelcami sú: Miroslav Mořingl (Selce) a Marek Srnka (Braväcovo) obaja dali po 12 gólov pred dvojicou Tomáš Magura (Bacúch) a Ján Tešlár (Braväcovo), ktorí dali po 10 gólov.

Druhá trieda skupina A:

1 Tajov 12 10 1 1 62 : 18 31
2 Riečka 12 5 3 4 35 : 30 18
3 Harmanec 12 5 3 4 25 : 43 18
4 Králiky 12 5 2 5 37 : 26 17
5 Malachov 12 4 3 5 29 : 35 15
6 Hronsek 12 4 1 7 25 : 36 13
7 Horné Pršany 12 2 1 9 18 : 43 7

Najlepšími strelcami sú: Robert Semeník (Tajov) – 15 gólov, Daniel Balon mladší (Tajov) – 13 gólov a Martin Mlynarčík (Hronsek) – 10 gólov.

Druhá trieda skupina B:

1 Šalková B 12 10 2 0 39 : 12 32
2 Strelníky 12 8 2 2 34 : 16 26
3 Mičiná 12 7 1 4 42 : 31 22
4 Hiadeľ 12 5 1 6 24 : 28 16
5 Dúbravica 12 5 0 7 33 : 36 15
6 Selce B-Baláže 12 2 2 8 23 : 47 8
7 Ľubietová 12 0 2 10 17 : 42 2

Najlepšími strelcami sú: Matej Martinec (Mičiná) – 20 gólov, Ján Styk (Dúbravica) – 12 gólov, Matúš Majer (Strelníky) a Ivan Majer (Strelníky) – obaja dali po 10 gólov.

Druhá trieda skupina C:

1 Brusno B 12 10 0 2 39 : 14 30
2 Pohr.Polhora 12 7 1 4 32 : 23 22
3 Dolná Lehota 12 6 2 4 29 : 27 20
4 Beňuš 12 5 1 6 29 : 32 16
5 Polomka 12 4 2 6 20 : 26 14
6 Michalová 12 3 4 5 21 : 26 13
7 Šumiac 12 1 2 9 17 : 39 5

Najlepšími strelcami sú: Tomáš Šagát (Brusno B) – 15 gólov, Milan Šajgalík (Beňuš) – 12 gólov a Ladislav Goceliak (Pohronská Polhora) – 11 gólov.

Prvá trieda starší žiaci:

1 Šalková 7 6 0 1 26 : 15 18
2 Valaská 7 5 0 2 22 : 10 15
3 Jasenie 7 4 0 3 26 : 25 12
4 Heľpa 7 3 0 4 13 : 17 9
5 Beňuš 7 2 0 5 18 : 19 6
6 Priechod 7 1 0 6 8 : 27 3

Najlepší strelci sú: Erik Weisenbacher (Jasenie) – 17 gólov, Patrícia Adamovičová (Valaská) a Dominik Číž (Šalková) – obaja po 8 gólov, Maroš Gáll (Heľpa) – 6 gólov.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-72 Marcel Múka 1168286 FK Jasenie 1 stretnutie nepodmienečne od 23. marca 2014 za 4 ŽK. Poplatok 10 € bol zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry (MZF).

Prerušenie trestov po jesennej časti súťažného ročníka 2013/2014:

Maroš Bulava 1189463 FK Heľpa 1 stretnutie nepodmienečne od 23. marca 2014,

Pavel Vilhan 550814 tréner FK Podkonice 4 stretnutia nepodmienečne od 23. marca 2014.

Tresty udelené po poslednom jesennom kole v úradnej správe číslo 17 platia tiež od jarnej časti súťažného ročníka t. j. od 23. marca 2014.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.