Quantcast

Úradná správa č. 45, v Banskej Bystrici 21.6.2013

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

1.  Nariaďujeme odohrať neodohraté stretnutie 1. triedy 17. kolo Osrblie – Hronec dňa 30. júna 2013 (nedeľa) o 17,30 hodine na ihrisku FK Osrblie.

2.  Súhlasíme po vzájomných dohodách futbalových klubov s odohratím MFS nasledovne:

– 1. trieda 16. kolo Hronec – Tatran Čierny Balog dňa 23. júna 2013 (nedeľa) o 15,00 hodine  na ihrisku v Hronci.

– 1. trieda 16. kolo Jakub – Staré Hory dňa 22. júna 2013 (sobota) o 16,00 hodine na ihrisku v Jakube.

– 2. trieda skupina A 16. kolo Mičiná – Králiky dňa 21. júna 2013 (piatok) o 17,30 hodine na ihrisku v Hornej Mičinej.

– 2. trieda skupina A 16. kolo Brusno B – Šalková B dňa 23. júna 2013 (nedeľa) o 14.30 hodine na ihrisku v Brusne.

– 2. trieda skupina B 17. kolo Michalová – Bacúch dňa 29. júna 2013 (sobota) o 15,30 hodine na ihrisku v Michalovej.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-84 Ľubomír Snopko 791225 vedúci mužstva FK Riečka 2 stretnutia nepodmienečne od 12. júna 2013.

Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 19. júna 2013:

Ján Drmaj 1227489 FK Ľubietová.

Neprerokované priestupky:

Ján Drmaj 1227489 FK Ľubietová – chýba poplatok za červenú kartu

Juraj Zajak 1137060 FK Beňuš juniori – chýba poplatok za 4 ŽK

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Delegačný list č. 28

Delegačný list č. 28

I. trieda – dohrávky

Poniky – Osrblie 15.kolo 26. júna o 17,30 (Spodniak – Kubančík, Rusko – Prochádzka)

Osrblie – Hronec 17. kolo 30. júna o 17,30 (Kolofík – Majer M., Auxt – Piar)

II. trieda skupina A 13. kolo – dohrávka

Šalková B – Hronsek 29. júna /sobota/ o 18,00 (Spodniak – Rusko, Lešták)

II. trieda skupina B 18. kolo – dohrávka

Dolná Lehota – Michalová 26. júna /streda/ o 17,30 (Sáliš – Petrík, Štrba)

II. trieda skupina B 16. kolo 30. júna 2013 o 17,30

Dolná Lehota – Beňuš A (Rosenberger – Kubančík, Zeman)

Michalová – Bacúch SO 15,30  (Mereš – Dorčiak, Pančík)

Beňuš juniori – Šumiac SO 17,30 (Godál – Štrba)