Quantcast

Úradná správa č. 42, v Banskej Bystrici 31.5.2013

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

1. Kontumujeme nedohrané MFS 2. triedy skupiny A 23. kolo Mičiná – Hiadeľ podľa SP  článku 100/e (počet hráčov hostí klesol pod sedem). Priznávame 3 body a výsledok dosiahnutý na ihrisku zostáva v platnosti (3 : 0) v prospech FK Družstevník Mičiná.

2. Súhlasíme po vzájomnej dohode s odohratím MFS 2. triedy skupiny B 16. kolo Bacúch – Dolná Lehota dňa 21. júna 2013 (piatok) o 17,00 hodine  na ihrisku FK Beňuš.

3. Súhlasíme po vzájomných dohodách s odohratím MFS starších žiakov OFK Slovan Valaská nasledovne:

Valaská – Heľpa 14. kolo dňa 2. júna 2013 (nedeľa) o 10,00 na ihrisku FK Hronec,

Valaská – Beňuš 15. kolo dňa 9. júna 2013 (nedeľa) o 10,00 na ihrisku FK Hronec,

Valaská – Šalková dohrávka 13. kolo dňa 23. júna 2013 (nedeľa) o 10,00 na ihrisku FK Hronec.

4. KM oznamuje vedúcim družstiev futbalových prípraviek, že v polovici júna plánuje ešte odohrať dva finálové turnaje o celkového víťaza súťaže. Jeden turnaj sa bude konať na Čiernom Balogu v Medveďove a druhý na ihrisku ŠK Poniky. Bližšie podrobnosti (termíny a účastníci) budú včas oznámené zainteresovaným klubom.

Správy DK – predseda Július Kliment

D-I-71 Piliar Marek 1159600 FK Hronec 1 stretnutie nepodmienečne od 29. mája podľa 1-5a.

D-I-72 Chaban Jaroslav 860806 FK Podkonice 3 stretnutia nepodmienečne od 29. mája podľa 1-4a.

D-I-73 Kútik Roman 1174360 FK Ľubietová 1 stretnutie nepodmienečne od 29. mája podľa 1-5a.

D-I-74 Zmajkovič Richard 1180543 FK Staré Hory 1 stretnutie nepodmienečne od 29. mája podľa 1-5a.

Zastavenie činnosti  na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 22. mája 2013:

Miroslav Vraniak 1181607 FK Bacúch, Ján Nesteš 830110 FK Dúbravica, Rastislav Riapoš 1101063 FK Heľpa.

Zastavenie činnosti  na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 23. mája 2013:

Marcel Koctúr 1220903 FK Baláže.

Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 29. mája 2013:

Zdenko Binder 830504 FK Tajov, Marián Kapusta 690601 FK Horné Pršany, Martin Kenický 870724 FK Staré Hory.

Zmena trestu:

Peter Uriaš 1198104 FK Pohronská Polhora zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený na 1 stretnutie podmienečne s účinnosťou do 30. septembra 2013.

Dávid Selecký 951229 FK Lučatín zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený na 1 stretnutie podmienečne s účinnosťou do 30. septembra 2013.

Neprerokovaný priestupok:

Marián Duraj 821112 FK Šumiac – chýba poplatok za 4 ŽK.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.

Delegačný list č. 25

I. trieda 25. kolo 9. júna 2013 o 17,00

Jakub – Hronec (Auxt – Bošeľa, Smoleň – Uhrín)

Pohr. Polhora – Baláže (Kubančík – Majer I., Tůma  – Piar)

Podkonice – T. Č. Balog (Mišány – Kosec, Dírer – Prochádzka)

Valaská – Harmanec (Rumanovský – Štrba, Spišiak – Sitarčík)

Osrblie – Staré Hory  SO (Majer I. – Caban, Gajdoš – Pecník)

Heľpa – Braväcovo (Majer M. – Gajdoš, Caban – Kotrán)

Dohrávky: 12. júna / streda / 2013 o 17,30

Poniky – T. Č. Balog  21.kolo (Gajdoš – Caban, Majer M. – Piar)

Králiky – Horné Pršany  17. kolo  (Majer I. – Kalina, Tůma)

Brusno B – Mičiná  20. kolo (Rusko – Legíň, Pivarček)

II. trieda skupina A 25. kolo 9. júna 2013 o 17,00

Hiadeľ – Hronsek (Pivarček – Legíň, Lešták)

Horné Pršany – Riečka (Marček – Pastorek, Jastrab)

Mičiná – Strelníky (Kalina – Sáliš, Petrík)

Brusno B – Tajov  NE 10,30 (Sáliš – Petrík, Zeman)

Ľubietová – Nemecká (Hikker – Fábry, Šajdík)

Dúbravica – Malachov (Ondriga – Ursíny, Ondrejka)

Šalková B – Králiky  SO (Kalina – Pivarček, Legíň)

II. trieda skupina B 26. kolo 9. júna 2013 o 17,00

Beňuš A – Michalová (Godál – Palider, Mereš)

Dolná Lehota – Polomka (Zeman – Rosenberger, Pančík)

Bacúch  – Beňuš juniori SO (Dorčiak – Pančík, Batis)

Mládežnícke stretnutia:

I. trieda starší žiaci 15. kolo 9. júna 2013

Valaská – Beňuš  NE 10,00 / ihr. Hronec/ (Štrba)

Šalková – Harmanec NE 10,30 (Pivarček)

Stretnutia riadené SsFZ:

II. liga SŽ a MŽ juh 25. kolo 8. júna o 10,00/12,00

Partizán Čierrny Balog – 1. FK Horehron (Smoleň)

III. LSŽ a MŽ skupina  C 21. kolo 8. júna 2013 o 10,00/12,00

Slovenská Ľupča – Vígľaš-Pstruša (Majer I.)

Jupie Banská Bystrica B – Kováčová (Gajdoš)

MKF Banská Bystrica – Kremnica (Dírer)

I. liga MŽ A a B 26. kolo 2013  8. júna 2013 o 10,00/11,30

Jupie Banská Bystrica – Kysucké Nové Mesto (Tůma)

Jupie Banská Bystrica – Podbrezová  24. kolo 4. júna 2013 o 16,00/17,30 (Tůma)

II. LSDV a LMDV 29. kolo 9. júna 2013 o 10,00/12,15

Dukla Banská Bystrica – Martin (AR 2 – Kosec)

Podbrezová B – Košice B o 11,00/13.15 (AR 1 – Turňa, AR 2 – Spišiak)

Správy ŠTK a KM – predseda Milan Mecele

 

1. Kontumujeme nedohrané MFS 2. triedy skupiny A 23. kolo Mičiná – Hiadeľ podľa SP  článku 100/e (počet hráčov hostí klesol pod sedem). Priznávame 3 body a výsledok dosiahnutý na ihrisku zostáva v platnosti (3 : 0) v prospech FK Družstevník Mičiná.

2. Súhlasíme po vzájomnej dohode s odohratím MFS 2. triedy skupiny B 16. kolo Bacúch – Dolná Lehota dňa 21. júna 2013 (piatok) o 17,00 hodine  na ihrisku FK Beňuš.

3. Súhlasíme po vzájomných dohodách s odohratím MFS starších žiakov OFK Slovan Valaská nasledovne:

Valaská – Heľpa 14. kolo dňa 2. júna 2013 (nedeľa) o 10,00 na ihrisku FK Hronec,

Valaská – Beňuš 15. kolo dňa 9. júna 2013 (nedeľa) o 10,00 na ihrisku FK Hronec,

Valaská – Šalková dohrávka 13. kolo dňa 23. júna 2013 (nedeľa) o 10,00 na ihrisku FK Hronec.

4. KM oznamuje vedúcim družstiev futbalových prípraviek, že v polovici júna plánuje ešte odohrať dva finálové turnaje o celkového víťaza súťaže. Jeden turnaj sa bude konať na Čiernom Balogu v Medveďove a druhý na ihrisku ŠK Poniky. Bližšie podrobnosti (termíny a účastníci) budú včas oznámené zainteresovaným klubom.

 

Správy DK – predseda Július Kliment

 

D-I-71 Piliar Marek 1159600 FK Hronec 1 stretnutie nepodmienečne od 29. mája podľa 1-5a.

D-I-72 Chaban Jaroslav 860806 FK Podkonice 3 stretnutia nepodmienečne od 29. mája podľa 1-4a.

D-I-73 Kútik Roman 1174360 FK Ľubietová 1 stretnutie nepodmienečne od 29. mája podľa 1-5a.

D-I-74 Zmajkovič Richard 1180543 FK Staré Hory 1 stretnutie nepodmienečne od 29. mája podľa 1-5a.

 

Zastavenie činnosti  na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 22. mája 2013:

Miroslav Vraniak 1181607 FK Bacúch, Ján Nesteš 830110 FK Dúbravica, Rastislav Riapoš 1101063 FK Heľpa.

 

Zastavenie činnosti  na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 23. mája 2013:

Marcel Koctúr 1220903 FK Baláže.

 

Zastavenie činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK od 29. mája 2013:

Zdenko Binder 830504 FK Tajov, Marián Kapusta 690601 FK Horné Pršany, Martin Kenický 870724 FK Staré Hory.

 

Zmena trestu:

Peter Uriaš 1198104 FK Pohronská Polhora zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený na 1 stretnutie podmienečne s účinnosťou do 30. septembra 2013.

Dávid Selecký 951229 FK Lučatín zostatok trestu 1 stretnutie nepodmienečne bol zmenený na 1 stretnutie podmienečne s účinnosťou do 30. septembra 2013.

 

Neprerokovaný priestupok:

Marián Duraj 821112 FK Šumiac – chýba poplatok za 4 ŽK.

 

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Úradnej správe ObFZ Banská Bystrica.