Slovenská spoločnosť DOXXbet prináša nové online kasíno so širokou ponukou bonusov. Už v decembri DOXXbet priniesol skvelú možnosť pre hráčov zahrať si pre zábavu bez registrácie či reálnych peňazí. Dnes však hry v online kasíne DOXXbet idú naplno a každý hráč získava až 1 000 € a 100 točení zdarma.

DOXXbet pripravil v novom internetovom kasíne populárne online automaty a online stolové hry ako online ruletu a blackjack.

Po jednoduchej a rýchlej registrácii s overením dokladov, hráč získa uvítací bonus a ihneď môže využiť širokú ponuku mimoriadnych benefitov. Okrem toho na každého hráča čakajú výhodne hry mesiaca s bonusom vo výške 50 €.

“Verím, že mimoriadny Uvítací bonus vo výške 1 000 € a 100 točení zdarma poteší všetkých, ktorí hrávajú pre relax a zábavu. Pripravili sme online kasíno, ktoré je k dispozícii kedykoľvek v mobiloch, počítačoch či tabletoch. Našim hráčom je k dispozícii Infolinka a online chat pre rýchly servis pri hraní v našom online kasíne,” uvádza riaditeľ DOXXbet Juraj Jurenka.

Ďalší, Reload bonus, môže byť použitý na stávkovanie hneď po splnení jednoduchých podmienok. Ak hráč počas 10 dní „otočí“ celkovo 1 000 € v kasíno hrách, tak získa bonus 20 €. Ten bude automaticky prevedený na hráčsky účet ako vyberateľný bonus.

Vernostný bonus, môžu hráči využiť na každú svoju obľúbenú hru a vždy, keď vykonajú stávku vo výške napr. 1 €, získajú ihneď  1 ‚XX Bod‘ od DOXXBetu. Čím viac hráč staví, tým väčší počet bodov získa. Keď počet XX-bodov dosiahne hodnotu 1 000, hráč si ich môže zameniť za peniaze.

DOXXbet online kasíno pripravilo pre všetkých aj jedinečný VIP BONUS. Je založený na mesačnom obrate a jednoduchom princípe odmien – čím viac hráč vsadí, tým vyšší bonus dostane. Radi hráčov odmeníme.

V rámci každého týždňa môžu hráči využiť akciu Poraz DOXXbet kasíno, kde budú výhry navýšené o extra 10 %!

DOXXbet kasíno je celosvetovo známa značka, ktorá roky pôsobí svojou ponukou online kasíno zábavy hlavne v Európe a širokú verejnosť presvedčila o kvalite svojich služieb a produktov. Teraz chceme prvotriednu zábavu ponúknuť klientom na Slovensku. Naša ponuka bonusov je široká a prispôsobená na mieru, klientov kladieme na prvé miesto. Taktiež sme radi, že spolupracujeme s najväčším dodávateľom z oblasti online zábavy na svete so zárukou kvality, spoločnosťou Playtech, Vyskúšajte už dnes naše modernú online kasíno na www.doxxbet.sk alebo v priamo v mobilných aplikáciách. Hráčom pripravujeme aj otvárací turnaj vo výške 3 000 € a mesačný VIP special bonus, ktorý poteší naozaj každého,” dodáva Juraj Jurenka.

DOXXbet je slovenská spoločnosť prinášajúca viac ako 20 rokov služby v oblasti športového tipovania a zábavy. V športovom tipovaní a zábavnom priemysle je jednotkou v počte športových terminálov. Ako prvá na Slovensku  spustila online stávkovanie. Herne prevádzkuje po celom Slovensku. Strategicky sa zameriava na moderné technológie a aplikácie.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie môže prinášať zdravotné riziká.