Banskobystrický  Hogo Fogo Jazz & Art Club prináša do Banskej Bystrice ďalší unikátny hudobný zážitok. Zakladajúci členovia legendárnych Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál sa v roku 2019 spojili so speváčkou Luciou Šoralovou. Nahrali spoločný album, minulý rok pridali ďalší a teraz sa predstavia aj v Banskej Bystrici.

Koncert skupiny NEREZ & LUCIA je zostavený z noviniek z albumov Zlom a Cela a samozrejme z najväčších hitov pôvodnej skupiny Nerez, ako sú napríklad piesne Tisíc dnů mezi námi, Kočky, Já s tebou žít nebudu, Do posledního dechu.

Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál s Luciou Šoralovou nahrali prvú spoločnú platňu ešte v roku 2019. Obsahovala 12 prevažne autorských piesní Zdeňka Vřešťála a Lucie Šoralovej. V januári 2021 vyšlo tejto formácii druhé CD CELA, ktoré obsahuje 13 piesní. Textovo  tentokrát ich tvorbu dopĺňa slovenská poetka a textárka Silvia Kaščáková.

V piesňach počuť súzvuky mnohých európskych kultúr i hudobných štýlov. Od folkovej balady až po popové skladby. Ich spoločný koncert teraz prináša do Banskej Bystrice Hogo Fogo Jazz & Art Club. V jeho jedinečných priestoroch sa koncert uskutoční už v sobotu, 13. augusta o 20-tej hodine.

Lístky sú v predpredaji online alebo v Informačnom centre mesta Banská Bystrica v priestoroch Radnice.

Súťaž!

Ak chcete skúsiť svoje šťastie, portál BBonline.sk vám v spolupráci Hogo Fogo Jazz & Art Club prináša aj súťaž o dva lístky. Do súťaže je možné zapojiť sa na Facebook stránke BBonline.sk.