Quantcast

Ako sme vás už informovali, tradične 26. decembra čaká Banskú Bystricu aj futbalová Štefanská zábava v podobe ďalšieho ročníka úspešného Štefan cupu. Sprievodnou akciou tohtoročného VAV Štefan cupu bude výstava futbalových dresov, kde budete môcť vidieť viac ako 300 dresov z vyše 15 krajín sveta.

Vstup pre divákov je zadarmo, predpokladané finále turnaja je o 18.00.

Predstavme dnes jednotlivé tímy, ktoré budú na tomto turnaji bojovať o prvenstvo:

Skupina A

Capri Coffe – Anton Jánoš ml., Vlado Kanda, Stano Pecník, Milan Gibala, Marián Markuš, Marek Tomčík, Jozef Piliar, Robo Dlhoš, Ivan Tišliar, Peter Špirka.

FC Mýto – Jakub Lukáč, Mišo Rajčan, Štefan Rajčan, Martin Rajčan, Ján Sanitrár, Ján Šimčík, Tomáš Styk, Radovan Styk a legionár z Cypru Braňo Mišura.

ARSENAL BB – Dominik Škubák, Ján Tuhársky, Ján Ďurajka, Igor Hrabáč, Milan Jendrišák, Peter Belko, Peter Murín, Marek Jobko, Lukáš Kucbel, Štefan Chrenovsky, Martin Ďuriš a Zdenko Kamas.

ŠK Kremnička – Michal Rusnák, Lukáš Ševčík, Ján Murgaš, Milan Majling, Martin Majling, Gabriel Snitka, Peter Vajda.

V skupine A sa ešte predstaví tím San Marco, ktorý zatiaľ zostavu neprezradil, ale z kuloárov je už dnes jasné, že aj tento tím bude svojím zložením bojovať o najvyššie priečky.

Skupina B

Mexico ONE TAXI – Dano Kohút, Igor Kleniar, Pavel Čtvrtníček, Michal Béreš, Ján Škorván, Rasťo Kollár, Maroš Fojtík, Jano Soják, Peter Belko.

O Neill – Jakub Hronec, Rastislav Leško, Lukáš Laksík, Sámel, Jaroslav Kentoš, Peter Ďuriš, Norbert Dikacz, Andrej Dubovický, Jaroslav Čavoj.

EL FUEGO
-Peter a Dušan Borošovci, Viktor Pečovský, Igor Vodecký, Tomáš Libič, Michal Pančík, Miško Ďuriš, Radoslav Kulík, Richard Zajac, Jakub Brašeň, Vlado Ivan.

AURORA – Róbert Strieš, Braňo Pikula, Andrej Tomčík, Ivan Hamšík, Zdenko Cimerman, Ivan Bartoš, Peter Oboril, Peter Ursiny a Mišo Poljovka.

Yugo – Nenad Rajšič, Hazid Čatovič, Jozef Caban, Boško Markovič, Andrej Mojžiš, Shpetin Kosova, Novica Kuzmanovič, Ľupko Mišura, Pero Jakim.