Takmer každý snáď vie aké je tažké zorganizovať partiu ľudí na futbal, volejbal a iné kolektívne športy, prípadne sa do takejto partie dostať. Odkázaní pritom však vôbec nemusíte byť len na okruh svojich známych, ktorí majú často iné plány, či sú práve zaneprázdnení.

Z osobného problému, konkrétne absencie hokejovej partie, vznikla myšlienka zjednodušiť prístup ku kolektívnym športom. Pomôcť má práve myšlienka webu www.buddysport.sk.

Ak ste si už niekedy kupovali cez internet lístok do kina, potom vám bude určite blízky aj spôsobu fungovania tohto športového portálu. Stačí si ho otvoriť, zadarmo sa zaregistrovať a čakať na ponuky, ktoré sa vám budú zobrazovať. Všetko funguje na základe kreditov.

Pri bližšom pohľade na fungovanie Buddy Sport-u môžeme vidieť, že každý šport má svoj obmedzený počet ľudí a už spomenutú hodnotu v kreditoch. Tie sú mimochodom používané ako interná mena na portáli a nimi vopred platíte za rezerváciu športoviska i jeho využitie. Zbieranie peňazí od každého účastníka na mieste je tak už minulosťou, stále však platí – čím viac ľudí, tým menšia pláca. V prípade, že sa na daný šport nenazbiera dostatočný počet ľudí, kredity sú zákazníkom automaticky vrátené. Kredity môžete nakupovať online z pohodlia domova za pár sekúnd. Dohadovanie partie na športové podujatie teda už nemusí byť obtiažne a nervy drásajúce, vďaka skvelej myšlienke možno všetko vybaviť v pokoji.

Druhy športov sa budú postupne rozširovať podľa záujmu užívateľov. Podrobnejší popis fungovania portálu nájdete tu. Novinky sú predstavované na blogu tu. Športu zdar!