Váš automobil už doslúžil alebo máte pocit, že je čas osviežiť váš vozový park o nový prírastok? Nákup nového vozidla môže byť stresujúci, množstvo dôležitých parametrov, ktoré treba vziať v úvahu.

Kupovať automobil cez internet sa môže zdať na prvý pohľad veľmi riskantnou záležitosťou, ale pokiaľ si zvolíte kvalitného a overeného sprostredkovateľa, všetko sa zrazu zdá byť jednoduchšie. Carvago predstavuje efektívne riešenie, na nákup ojazdených automobilov prostredníctvom internetu. Autobazár, ktorý zákazníkom sprostredkuje širokú ponuku výberu, kompletné vyhodnotenie stavu vozidla, až po vybavenie všetkej potrebnej dokumentácie, transportu k vám domov a samozrejme aj nejakých tých doplnkových služieb.

Hlavné výhody plynúce zo služby Carvago

Pokiaľ sa rozhodnete realizovať nákup nového motorového vozidla práve prostredníctvom platformy Carvago, môžete sa tešiť na kvalitné služby, v rámci ktorých dominuje takzvaný servisný audit. Zmienený audit predstavuje podrobnú a odbornú kontrolu vybraného vozidla. V procese kontroly sa analyzuje a vyhodnocuje (mechanikmi a ďalšími odbornými pracovníkmi) až 270 rôznych parametrov, ktoré sú ohodnotené podľa interného systému. K ohodnoteniu je poskytnuté vysvetlenie a zároveň obdržíte aj potrebnú fotografickú dokumentáciu o vozidle. Komplexné informácie, ktoré vám umožnia sa čo najefektívnejšie rozhodnúť bez ohľadu na to či o autách (po technickej stránke) neviete v podstate nič, alebo ste úplným nadšencom v tomto ohľade.

Ďalšou výhodou je veľkosť výberu, ktorý vám príslušný online autobazár ponúka. Pri výbere vášho budúceho automobilu, máte možnosť realizovať nákup automobilu kdekoľvek z územia Európskeho kontinentu. Väčší výber znamená možno v niektorých prípadoch dlhšie rozhodovanie, ale určite aj lepšie rozhodovanie a samozrejme, vyššia konkurencia v oblasti ponúkaných vozidiel, čo vytvára príjemné prostredie pre nízke ceny. Pokiaľ máte problém nájsť na tradičnom slovenskom bazári nejakú exotickú značku, nejaký konkrétny model vozidla, ktorý ste si už v detstve vysnili, pri použití Carvago, sa pravdepodobnosť splnenia takéhoto sna zvýši.