“Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom”. Určite každý jeden z nás počul túto frázu viac než raz. Tí, ktorí vám ju povedali, mali úplnú pravdu. Súvisí to nielen s naším súkromným, ale aj profesijným životom.

Poďla prieskumov, ovláda skoro 50 % uchádzačov o prácu aspoň jeden cudzí jazyk na úrovni začiatočník a len 25 % na úrovni pokročilý. Ak do týchto štatistík nezapadáte alebo by ste svoju jazykovú úroveň radi zlepšili, teraz je ten správny čas!

Najväčšia súkromná jazyková škola v Banskej Bystrici – UNIVERSA, otvára aj od nového školského roka množstvo kurzov pre všetky vekové kategórie.

V súvislosti s aktuálnou situáciu a dodržiavaním hygienických predpisov vás určite poteší, že si jazykové kurzy môžete zakúpiť aj online priamo z pohodlia vášho domova.

“Vieme, že sa veľa ľudí vrátilo zo zahraničia. Neriskujte svoje zdravie a minimalizujte kontakty s okolím. V JS Universa sme sa na to dôkladne pripravili a ponúkame vám možnosť zápisu online. Okrem toho v každej triede pravidelne vetráme a dezinfikueme spoločné priestory,” vysvetľuje majiteľ jazykovej školý Ján Gréner. 

O jazykovej škole UNIVERSA

Pre tých, čo ešte náhodou nepostrehli, UNIVERSA vznikla spojením a kompletným rebrandingom jazykovej školy RK Centrum Universa, ktorá začala pôsobiť v Banskej Bystrici ešte v roku 1991 a firmy IC-Centre.

Jazyková škola ponúka rofesionálne zázemie s 29-ročnými skúsenosťami na trhu, najdlhší učebný čas (vyučuje sa až do polovice júna) a najlepší pomer ceny za vyučovaciu hodiny, zakúpte si svoj kurz ešte dnes.