Po minuloročnom reštarte podujatia Banskobystrickej 24-hodinovky v podobe basketbalového maratónu, ktorý trval 12 hodín, sa tento rok opätovne zopakuje podujatie, na ktorom sa môžete stretnúť s basketbalovými nadšencami nielen z nášho mesta a prežiť príjemnú vianočnú atmosféru pri hraní basketbalu.

plagat farbaPodujatie sa uskutoční 26.12.2013 v telocvični na Obchodnej akadémií na Tajovského 25. Začiatok je naplánovaný na 10:00 a registračný poplatok je 1 € (deti do 15 rokov vstupné zdarma) a výťažok z celej akcie bude venovaný na charitatívne účely.

Hrací čas od 10:00 do 13:00 je vyhradený pre hráčov/hráčky do 15 rokov, samozrejme že títo hráči môžu hrať aj v neskorších hodinách, ale v čase od 10:00 do 13:00 proti nim nenastúpi nikto starší ako 15 rokov. Koniec podujatia bude závisieť od počtu účastníkov. Organizátori veria, že prekonajú minuloročných 12 hodín.

V cene vstupného je pre vás pripravená kapustnica a občerstvenie v podobe chlebíčkov a teplého čaju. V telocvični pre bude pripravený bar s občerstvením a nápojmi.

Prípadné zmeny a aktualizácie podujatia nájdete na facebookovej stránke pod názvom Banskobystrický basketbalový maratón.

Prípadných účastníkov prosíme o registráciu na e-mailovej adrese basketmaratonbb@gmail.com. Tí, ktorí sa vopred nezaregistrujú, nemajú istotu voľného hracieho času ktorý by im najviac vyhovoval.