Banskobystrické multikino Cinemax láka divákov do kinosál novinkami a programom aj v nasledujúcich siedmich dňoch.

Vo štvrtok sa diváci dočkajú dvoch premiér. Americká komédia Nedotknutí rozpovie príbeh troch mladých mužov so zdravotným postihnutím, ktorí sa vydajú na pikantnú dobrodružnú cestu. Do kín prichádza aj legendárny Scooby-Doo so svojou partiou. V sobotu si predpremiéru odkrúti animovaná rozprávka Veľké dobrodružstvo malej pandy. Vrámci Artmax programu sa diváci môžu tešiť na francúzsku komédiu Bezstarostné dievča.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

NEDOTKNUTÍ

Traja mladí muži so zdravotným postihnutím (Grant Rosenmeyer, Hayden Szeto a Ravi Patel) utekajú od svojich až príliš starostlivých rodičov na výlet do bordelu v Montreale, kde poskytujú služby zákazníkom so špeciálnymi potrebami. Na túto cestu sa s nimi vyberie Sam (Gabourey Sidibe), zdravotná sestra, ktorá pomáha odviezť chlapcov za hranice, aby si splnili svoj sen a prišli o panictvo.

SCOOB!

Už od detstva riešia Shaggy Rogers, Fred Jones, Velma Dinkley a Daphne Blake záhady po celom svete so Shaggyho maznáčikom, Scoobym-Doo, ale ich najväčšia záhada ešte len príde, keď Blue Falcon najme Shaggyho a Scoobyho, aby zmaril úsilie Dicka Dastardlyho spôsobiť psiu apokalypsu.

VEĽKÉ DOBRODRUŽSTVO MALEJ PANDY – Predpremiéra

V sobotu, 25. júla o 14:20 h

NAŠLA SA PANDA. POZNÁTE JU?

Veľký hnedý medveď Brum Brum si žije svoj pokojný život, až kým mu jedného dňa popletený bocian nedoručí omylom zvláštnu zásielku – malú pandu. Ako všetky mláďatá, aj táto panda je roztomilá, ale veľa plače a rozhodne nepatrí do Brum-Brumovho lesa. Nezostáva mi nič iné, len s pomocou priateľov nájsť pande správny domov. Medveďa, malú pandu, tigra s poetickou dušou, bojazlivého vlka a pelikána, ktorému sa nikdy nezavrie zobák, čaká dlhá a nebezpečná cesta, ktorá preverí skutočnú silu ich priateľstva.

BEZSTAROSTNÉ DIEVČA – Artmax film

V utorok, 28. júla o 18:00

Ak existujú bezstarostné dievčatá, čo je potom problematické dievča? A čo je to bezstarostný život? Existuje vlastne? Naïma má 16 rokov a žije v Cannes. V lete sa bude musieť rozhodnúť, čo by chcela v živote robiť. Objaví sa však jej sesternica Sofia s príťažlivým životným štýlom, ktorá príde stráviť prázdniny s ňou. Spoločne prežijú nezabudnuteľné leto.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.